MHL-B grupā ”Liepājas metalurgs-2” revanšējas par zaudējumu

16.12.2012 16:27

Šodien kārtējo MHL-B grupas Ziemeļu-Rietumu divīzijas spēli aizvadīja Latviju pārstāvošā komanda ‘’Liepājas metalurgs-2’’, kura viesos Tverā (Krievija) atkārtoti tikās ar vietējā hokeja kluba ‘’Tveriči’’ spēlētājiem. Liepājnieki ar rezultātu 5:3 revanšējās par zaudējumu vakar.

Vakar abas komandas tikās pirmoreiz, un metalurgi trešajā periodā ielaižot trīs ripas savos vārtos, piedzīvoja trešo zaudējumu spēles pamatlaikā šajā MHL-B grupas sezonā ar rezultātu 3:6. Atgādinām, ka Liepājā abās spēlēs starp šīm komandām metalurgi svinēja divas pārliecinošas uzvaras ar rezultātiem 7:2 un 5:1.

Jaunie metalurgi pirms šīsdienas spēles pēc aizvadītām 25 spēlēm ar izcīnītiem 59 punktiem Ziemeļu-Rietumu divīzijā (arī visā MHL-B grupā) ieņēma 1. vietu, tomēr šīs līderpozīcijas vairs nav tik stabilas pēc vakardienas zaudējuma. Tikmēr ‘’Tveriči’’ 27 spēlēs bija spējuši izcīnīt tikai 27 punktus, kas tiem deva 10. vietu (visā MHL-B grupā-26. vietā) tajā pašā divīzija.

Šodien metalurgu treneri vārtos bija ielikuši 17 gadīgo R. Petkusu, bet kā rezerves vārtsargs bija pieteikts B. Tretjakovs. Mājinieku vārtus tāpat kā vakar sargāja O. Nazarovs. Liepājnieku laukuma spēlētāju sastāvā pēc vakardienas spēles nekādas būtiskas izmaiņas nebija notikušas.

Pirmais periods bija bagāts ar vārtu guvumiem. Spēles rezultātu 28. sekundē atklāja mājinieki, bet metalurgi ceturtajā minūtē panāca izlīdzinājumu, kad precīzs bija R. Remiņš. Perioda turpinājumā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem, izmantojot spēli nevienādos sastāvos. Perioda 11. minūtē mājinieki realizēja skaitlisko vairākumu, bet I. Makarovs 16. minūtē atkal panāca rezultāta izlīdzinājumu.

Spēles otrais periods nebija tik rezultatīvs kā pirmais, jo tika gūti tikai vieni vārti. Perioda 13. minūtē H. Neimanis vadībā izvirzīja liepājniekus.

Trešā perioda astotajā minūtē liepājnieki guva arī ceturtos vārtus, kad M. Freimanis izmantoja metalurgu skaitlisko vairākumu. Tomēr jau pēc 28 sekundēm mājinieki atkal samazināja rezultāta starpību. Pēdējo vārdu šajā spēlē 59. minūtē teica E. Homjakovs, kas liepājniekiem guva piektos vārtus, un līdz ar to metalurgi bija revanšējušies par vakardienas zaudējumu.

‘’Liepājas metalurgs-2’’ nākamo spēli aizvadīs 18. decembrī pulksten 15:00, kad izbraukumā tiksies ar Kļinas (Krievija) hokeja komandas ‘’Kļin’’ spēlētājiem.

‘’Tveriči’’ – ‘’Liepājas metalurgs-2’’ 3:5 (2:2,0:1,1:2)

Vārti: 00:28 1:0 Ņivins (Belovs), 03:40 1:1 Remiņš (Homjakovs), 10:16 2:1 Grušins (vairākumā) (Slavinkovskijs), 15:37 2:2 Makarovs (vairākumā) (Kaļinovskis; Rimjans), 32:23 2:3 Neimanis (Kaļinovskis), 47:27 2:4 Freimanis (vairākumā) (Planics), 47:55 3:4 Grušins (Žirnovs), 58:15 3:5 Homjakovs (Ziemiņš; Ķepals)

Vārtsargi: Oļegs Nazarovs – Reinis Petkus

Metieni pa vārtiem: 32:43 (10:19;10:8;12:16)

Soda minūtes: 8:10 (2:4;4:4;2:2)