Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Papildināts – “Liepājas metalurgs” atriebjas LSPA/”Rīga” vienībai

20.10.2007 16:26

0

Sestdien “Liepājas metalurga” un komandas “LSPA/Rīga” hokejisti aizvadīja otro savstarpējo spēli pēc kārtas, un šoreiz liepājnieki viesiem neatstāja ne mazākās cerības uz kāda punkta izcīnīšanu. Kopš piektdienas spēles liepājnieku sastāvā ievērojamu izmaiņu nebija, bet par būtiskāko jāuzskata Žabotinska stāšanās vārtos jau no mača sākuma.

Negribētos, ko pārlieku pārmest Stiģim par četrām ielaistajām ripām iepriekšējā spēlē, taču arī glābējs viņš nebija, turklāt ar Dimu aiz muguras mūsējie vienmēr var justies daudz drošāki par saviem vārtiem.

Iepriekšējā vakarā zaudētie divi punkti mūsējiem bija pietiekami spēcīgs iemesls, lai otro spēli pret studentiem sāktu vēl apņēmīgāk nekā abu sāncenšu pirmo tikšanos šajā nedēļā. Vismaz pirmās trešdaļas laikā mūsējie arī darbojās ļoti disciplinēti, un nopelnīja tikai vienu noraidījumu.

Labvēlīgi metalurgiem attīstījās notikumi arī uzbrukumā. Pirmās trešdaļas vidū Lelens ar plaukstas metienu izvirzīja mūsējos vadībā, bet 17.minūtē, vispirms realizējot vairākumu (Feldmanis), bet 18 sekundes vēlāk jau vienādos sastāvos (Kiriļenko) metalurgi panāca 3:0, bet viesi veica vārtsargu maiņu.

Otrās trešdaļas ievadā Tjoluškins panāca jau 4:0, bet perioda turpinājumā rīdziniekiem bija vairākas iespējas pārtvert iniciatīvu. Mūsējie sapelnīja piecus noraidījumus, tostarp divreiz paliekot piecatā pret trim pretiniekiem, arī “LSPA/Rīga” hokejistiem radās iespējas gūt vārtus, bet droši ar saviem pienākumiem tika galā Žabotinskis.

Lai arī jaunie rīdzinieki vēl nepadevās, laika, lai kaut ko glābtu, viņiem palika aizvien mazāk, un arī notikumu gaita neliecināja, ka mūsējie varētu pēkšņi pazaudēt pārliecinoši rokās turēto cīņas pavedienu. Tad jau drīzāk varēja domāt, ka pēdējās trešdaļas ievadā Kuļibabas gūtie vārti šajā cīņā būs pēdējie.

Tā gandrīz arī bija, bet pirms spēles beigu signāla metalurgi nepilnu trīs minūšu laikā sarīkoja nelielu uguņošanu sev un skatītājiem par prieku. Spēlējot mazākumā, ar atkārtotu metienu savus pirmos vārtus šosezon guva Mihailovs, nesavtības paraugstundu nodemonstrēja Smirnovs, kas, aiztraucies pa laukuma kreiso malu, īstajā brīdī atdeva piespēli Lelenam, visbeidzot savus otros vārtus spēlē guva Tjoluškins.

Nākamās nedēļas nogalē “Liepājas metalurgs” aizvadīs divas izbraukuma spēles pret Elektrēnu “Energija”.

“Liepājas metalurgs” – “LSPA/Rīga” 8:0 (3:0, 1:0, 4:0)

“Liepājas metalurgs”: vārtsargs – Žabotinskis; pirmā maiņa: aizsargi – Ivanovs, Feldmanis, uzbrucēji – P.Borisenko, Ozols, Fiļimonovs; otrā maiņa: aizsargi – Kniksts, Ļouškins, uzbrucēji – Smirnovs, Pliskausks, Lelens; trešā maiņa: aizsargi – Tjoluškins, Gubins, uzbrucēji – Kiriļenko, Kuļibaba, Mamonovs; ceturtā maiņa: aizsargs – Čirkovs, uzbrucēji – Mihailovs, Grāvītis, Feoktistovs.