Ceturtdiena, 16. maijs Edijs, Edvīns

Papildlaikā pieveic pretiniekus

23.10.2018 12:18

Nedēļas nogalē kārtējo spēli aizvadīja Junioru Attīstības hokeja līgas (JAHL) Liepājas Sporta spēļu skolas komanda, kura ar rezultātu 2:1 (0:0; 0:1; 1:0; 1:0) papildlaikā pieveica HK ”Valmiera”, portālam vēstīja skolas pārstāve Simona Laiveniece.

Pirmais periods aizritēja bez vārtu guvumiem, spēles 33. minūtē vadībā izvirzās Valmieras jaunie hokejisti – 0:1, savukārt spēles 54. minūtē rezultātu izlīdzina Egidijus Binkulis (Vilmans) – 1:1. Līdzsvars saglabājas līdz spēles beigām, un uzvarētājs tiek noskaidrots papildlaikā, kad pēc nospēlētas minūtes ripu pretinieka vārtos raida Endijs Butāns (Rungovskis, Ķevlis) – 2:1.

U-15 vecuma grupas hokejisti ar 5:1 pārspēja ”Pārdaugava”, U-13 piekāpās ”Ogre” junioriem ar 2:7 un 4:5 pēcspēles soda metienos. U-11 A grupas hokejisti uzveica ”JLSS”, bet B grupa piekāpās ”DLSS”.

Nākošo spēli juniori aizvadīs jau 23. oktobrī LOC Ledus hallē pret ”Pārdaugava”.