Ceturtdiena, 9. maijs Klāvs, Einārs, Ervīns

Pēc klusuma sasparojās

16.01.2018 07:02

Pēc divām klusām spēlēm rezultativitāti ir atguvis Liepājas hokeja audzēknis Rūdolfs Balcers. Amerikas hokeja līgas regulārā čempionāta pēdējās divās cīņās liepājniekam vieni gūti vārti un 1 rezultatīva piespēle, bet viņa pārstāvētā vienība Sanhosē “Barracuda” cīnījās ar mainīgām sekmēm.

Vispirms “Barracuda” ar 2:1 pārspēja Sanantonio “Rampage”, kura Rietumu konferencē ieņem 7. vietu. Rūdolfs rezultatīvi piespēlēja savas vienības pirmajā vārtu guvumā. Balcers vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu – plus 1.

Turpinājumā Sanhosē vienība spēkojās ar Rietumu konferences piekto labāko komandu Rokfordas “IceHogs” un piekāpās tai ar 2:4. Liepājnieks izpildīja 3 metienus pa pretinieku vārtiem, un trešā perioda 12. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz 2:3. Komandā “Barracuda” tikai trim spēlētājiem izdevās uzrādīt pozitīvu lietderības koeficientu – plus 1, un Balcers bija viens no viņiem. Rūdolfs pēc zaudētās cīņas par savu sniegumu nopelnīja spēles trešās zvaigznes godu.

Liepājas hokeja audzēknis šosezon ir piedalījies savas komandas visās spēlēs, un viņa rēķinā ir 25 (8+17) punkti. Ar 34 punktiem 33 spēlēs Sanhosē komanda Rietumu konferencē ieņem 14. vietu.