Svētdiena, 5. maijs Ģederts, Ģirts

Pirmās līgas hokejistiem pirmais piezemējums. “Liepājas SSS” ar 2:5 piekāpjas HS “Rīga”

Latvijas hokeja 1. līgas/JAHL spēlē “Liepājas SSS” savā laukumā ar 2:5 (1:2, 1:3, 0:0) piekāpās HS “Rīga”. Līdz ar to liepājnieki šosezon pirmo reizi laukumu pameta zaudētāja statusā.

29.09.2021 06:00

“Liepājas SSS” un “Rīga” šosezon vienīgās vēl nebija izjutušas zaudējuma rūgtumu un likumsakarīgi atradās turnīra tabulas vadībā. Abu vienību sastāvā netrūka hokejistu, kuri dienu iepriekš cīnījās viens pret otru hokeja virslīgas mačā, kad “Liepāja” ar 8:0 pieveica “Rīgu”.

Rīdzinieki bija gana motivēti revanšēties par galvenās komandas smago zaudējumu, un tas viņiem arī izdevās. Laukuma saimnieki jau otrajā minūtē pēc Riharda Ričarda Fomina raidījuma izvirzīja mūsējos vadībā, bet viesi līdz trešdaļas beigām svaru kausus jau nosvēra par labu sev. Otrā perioda ievadā Eimants Noreika panāca neizšķirtu, un tie izrādījās liepājnieku pēdējie vārti šajā spēlē. Viesi mača vidū, nepilnu astoņu minūšu laikā, guva trīs golus, ieliekot labu pamatu uzvaras izcīnīšanai. Pēc piektajiem zaudētiem vārtiem Patrika Bērziņa vietā vārtos stājās Dāvis Zvejnieks, bet cīņas gaitu mūsējie nejaudāja lauzt un turnīra tabulā ierakstīja pirmo zaudējumu.

“Liepājas SSS” ar piecās spēlēs iegūtiem 12 punktiem kopvērtējumā atrodas otrajā vietā un nākamo cīņu aizvadīs 3. oktobrī izbraukumā pret “Daugavu”, kura ieņem astoto pozīciju.