Rūdolfs Balcers arī savā sezonas otrajā NHL mačā neizcēlās ar punktiem

05.01.2020 11:44

Nacionālajā hokeja līgā zaudējumu piedzīvoja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas “Senators”, kas ar 3:5 piekāpās Tampabejas “Lightning”. Trešā perioda beigās “Senators” guva ceturtos vārtus un panāca izlīdzinājumu, tomēr tiesnesis apzināti ar galvu gūtos vārtus izlēma neieskaitīt.

Rūdolfs Balcers arī savā sezonas otrajā NHL mačā neizcēlās ar punktiem. Latviešu uzbrucējs spēlēja ceturtajā maiņā kopā ar krievu Artjomu Aņisimovu un dāni Mikelu Bedkeru. Balcers laukumā pavadīja 10:25 minūtes, no tām 1:22 vairākumā. Viņš izdarīja vienu spēka paņēmienu, kā arī vienu metienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu plus viens.

Spēles pirmajā periodā piecu minūšu sodu par kautiņu saņēma gan Andreass Englunds, gan Patriks Marūns. Tikmēr rezultātu otrās trešdaļas sākumā mazākumā atklāja tieši laukuma saimnieki “Senators” hokejisti, kas pēc nospēlētām 40 minūtēm bija izvirzījušies vadībā ar 3:2.

Tomēr viesi no Tampabejas izšķirošajā trešdaļā guva trīs bezatbildes vārtus, pēdējos no tiem tukšos, un izcīnīja uzvaru ar 5:3. Tiesa, apmēram minūti pirms pamatlaika beigām “Senators” izlīdzināja rezultātu, vārtus ar galvu gūstot Kolinam Vaitam. 22 gadus veicas uzbrucējs jau sāka priecāties, bet tiesnesis lēma, ka šādu vārtu guvumu nevar ieskaitīt.

Pēc 42 spēlēm “Senators” atrodas Austrumu konferences lejasgalā, ieņemot 14. vietu no 16 komandām. Nākamo spēli Otava aizvadīs 8. janvārī pret Vašingtonas “Capitals”, kad tiksies ASV un Kanādu galvaspilsētu klubi.