Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Turpinās ”Liepājas metalurga-2” uzvaru sērija MHL-B grupā

17.11.2012 15:35

“Liepājas metalurgs-2” jaunie hokejisti šodien savu skatītāju priekšā aizvadīja kārtējo MHL-B grupas Ziemeļu-Rietumu divīzijas spēli, kurā liepājnieki tikās ar hokeja klubu “Dmitrov” no Krievijas. Uzvarot ar rezultātu 5:4 spēles papildlaikā, liepājnieki svinēja 14. uzvaru pēc kārtas.

Jaunie metalurgi pirms šīsdienas spēles pēc aizvadītām 16 spēlēm ar izcīnītu 41 punktu Ziemeļu-Rietumu divīzijā (arī visā MHL-B grupā) ieņēma 1. vietu. Liepājnieku šodienas pretinieki arī aizvadījuši 18 spēles, kurās izcīnījuši 31 punktus, kas viņiem ļauj ieņemt šai divīzijā 5. vietu.

Šodien liepājnieku treneri savas komandas vārtu drošību bija uzticējuši metalurgu nomināli otram vārtsargam S. Baltrunas. Arī šīsdienas spēlei liepājnieku laukuma spēlētāju sastāvā nebija pieteikti pieredzējušie spēlētāji B. Zabis, E. Kalns un M. Diļevka.

Spēles pirmā perioda sākumā neviena no komandām nespēja iegūt spēles iniciatīvu. Tomēr pirmie pie vārtu guvuma tika mājinieki, kad V. Freijs ar maiņas partneriem skaisti izspēlēja vairākumu. Otros vārtus mājinieki guva 11 sekundes pirms perioda beigu signālu, un vārtu guvums I. Makarovam.

Otro periodu aktīvāk sāka mājinieki, kas pie pretinieku vārtiem radīja daudz bīstamus vārtu gūšanas momentus. Tomēr pie vārtu guvuma perioda astotajā minūtē tika viesi, kas prasmīgi realizēja vairākumu. Pēc divām minūtēm rupji kļūdījās metalurgu vārtsargs, un viesi jau panāca izlīdzinājumu. Perioda 17. minūtē vēlreiz rupji kļūdījās liepājnieku vārtsargs, un mājinieki jau nonāca iedzinēju lomā.

Trešā perioda sākumā mājinieku vārtos stājās V. Miščuks. Perioda piektajā minūtē metalurgiem bija iespēja panākt izlīdzinājumu spēlējot piecatā pret trijiem pretiniekiem vairāk kā minūti, tomēr tas neizdevās. Izlīdzinājumu mājinieki panāca, kad abas komandas spēlēja jau vienādos sastāvos, un vārtus guva L.Rimjans. Mājinieku prieki nebija ilgi, jo viesi pēc neilga laika atkal realizēja vairākumu. Otros vārtus šai spēlē guva A.Žitņikovs. Liepājnieki izlīdzinājumu, spēles 53. minūtē spēlējot vairākumā, panāca L.Rimjans, kuram šie bija otrie vārti aizvadītajā spēlē.

Spēles pamatlaikā komandas vairāk vārtus neguva, un tāpēc tās bija spiestas aizvadīt piecu minūšu papildlaiku. Papildlaika 49. sekundē ar tālu metienu no zilās līnijas mājiniekiem izrāva R. Kaļinovskis.

“Liepājas metalurgs-2” hokeja komanda nākošo MHL-B grupas regulārā čempionāta spēli aizvadīs rīt pulksten 13:00, kad atkārtoti tiksies ar šodienas pretiniekiem.

“Liepājas metalurgs-2” komandas sastāvs spēlei:

Vārtsargs: 30. Simas Baltrunas (rezervē-31.Vadims Miščuks)