Liepājas klasiķi triumfē Latvijas grieķu-romiešu, brīvās un sieviešu cīņas čempionātā kadetiem

15.09.2020 17:04

Liepājas Olimpiskajā centrā notikušajā Latvijas grieķu-romiešu, brīvās un sieviešu cīņas čempionātā kadetiem jeb U17 vecuma grupā komandu vērtējumā 1. vietu izcīnīja Liepājas klasiķi.

Uz Latvijas kadetu čempionātu bija ieradušies 144 sportisti, un lielākajai daļai šīs bija pirmās sacensības kopš marta. Liepājas cīkstoņu treneris Jānis Rērihs informē, ka šis čempionāts sākotnēji tika plānots kā atlases sacensības Eiropas čempionātam, kam bija jāsākas 6. oktobrī Polijā, taču tas ir atcelts un mūsu labākajiem cīkstoņiem šogad nebūs iespēju sevi pierādīt starptautiskā līmenī.

No Liepājas sportistiem par čempioniem grieķu-romiešu cīņā kļuva Maksims Miļus (svara kategorija līdz 48 kilogramiem), Kaspars Bondarenko (55 kg), Edgars Laugalis (71 kg) un Andrejs Ušakovs (80 kg). Pie 2. vietas no mūsējiem tika Antons Kozubs (60 kg), Vsevolods Nastjuks (65 kg), Artjoms Mūrnieks (71 kg) un Andris Grīnbergs (110+ kg), savukārt 3. vietu izcīnīja Marks Koļesņiks (60 kg) un Vladimirs Butkus (110+ kg). Komandu vērtējumā grieķu-romiešu cīņā Liepājas Kompleksās sporta skolas pārstāvji izcīnīja 1. vietu.

Brīvajā cīņā par čempioni kļuva Aleksandra Kuzņecova (57 kg), bet Lāsma Jarute (49 kg) ierindojās 3. vietā. Komandu vērtējumā Liepājas cīkstonēm 2. vieta.