Svētdiena, 5. maijs Ģederts, Ģirts

Liepājas telpu futbola čempionāta jaunākie rezultāti

25.11.2013 13:16

Aizvadītas Liepājas telpu futbola čempionāta kārtējās sešas spēles.

“Depo” – “Vega 1” 8:3. Pirmā puslaika pirmajā pusē ventspilnieki ieguva vadību ar 2:0, bet mačam beidzoties “Depo” pārsvars bija vēl iespaidīgāks. Labākais spēlētājs – Artūrs Moross (“Depo”).

“Depo” – “Compaq Peat 2” 7:4.
Arī šajā spēlē ventspilnieki izskatījās ļoti pārliecinoši, bet mača tiesneši par labāko spēlētāju atzina Ņikitu Haļuto (“Compaq Peat 2”), kurš zaudētāju labā guva trīs vārtus.

“Varavīksne” – “UPTK” 5:1. Spēle bija daudz līdzvērtīgāka par tās beigu rezultātu. Tehnisku futbolu demonstrējošo sāncenšu duelī skaidrība par uzvarētāju parādījās tikai spēles izskaņā. Rezultātu atklāja “UPTK”, kas lielākoties paļāvās uz saviem gados jaunajiem spēlētājiem, “Varavīksne” izlīdzināja rezultātu, bet 27. minūtē izvirzījās vadībā. Uzvarētāju minimāls pārsvars saglabājās līdz mača pēdējām divām minūtēm, kuru laikā “Varavīksne” guva trīs vārtus. Mača labākais spēlētājs – Edgars Potapenko (“Varavīksne”).

“Classic” – “Medze” 6:1. Pirmo puslaiku klasiķi pabeidza tikai ar 1:0 savā labā, bet vārtu birumu atsāka līdz ar otrā puslaika pašu sākumu. Par spēles un A divīzijas dienas labāko spēlētāju atzīts Jevgēņijs Golovins (“Classic”).

“Lattelekom” – “TKLS” 2:3. Lai arī telekomieši pēc spēles pārdzīvoja par to, ka neuzvarēja, nebija “TKLS” komanda nemaz tik vāja. Uzvaras vārti tika gūti sekundi līdz pamatlaika beigām, zaudētāji vēl centās apstrīdēt to ieskaitīšanas pamatotību, tomēr savai pārliecībai atbalstu telpu futbola noteikumos neatrada. Spēles un B divīzijas dienas labākais futbolists – Anatolijs Viršila (“TKLS”).

“Priekule” – “Compaq Peat” 4:0. Priekulnieki izskatījās ļoti pārliecinoši, ļaujot varbūt pat nedaudz pāragri prognozēt viņiem cīņu par kādu no B divīzijas pirmajām pozīcijām. Labākais spēlētājs – Emīls Rubezis (“Priekule”).