Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

”LSSS 1” spēles galotnē pārspēj ”RM Siltums” basketbolistus

15.04.2011 11:42

Ceturtdien, 14. aprīlī, Liepājas Olimpiskajā centrā tika aizvadītas divas spēles Liepājas pilsētas basketbola čempionātā. Pirmajā spēlē pie grūtas uzvaras tika ”Petrol Coupons” basketbolisti, bet otrajā spēlē vēl smagākā cīņā ”LSSS 1” pārspēja ”RM Siltums” basketbolistus.

Pirmajā spēlē laukumā devās ”Petrol Coupons” un ”Vērgale/Duna” komandas, kuras spēkos ir itin līdzīgas. Līdz pat ceturtās ceturtdaļas sākumam nelielā vadībā atradās vērgalnieki, taču pēdējo beigu izrāvienu veica ”kuponi”, tādējādi izcīnot savu sesto uzvaru čempionātā ar rezultātu 89:76, turnīra tabulā jau priekšlaicīgi sev nodrošinot 5. pozīciju. Savukārt, ”Vērgale/Duna” komandai vēl ir paredzēta viena spēle pret pašreizējiem līderiem ”Autobusu Parks” basketbolistiem.

Dienas otrajā spēlē savā starpā spēkiem mērojās pašreizējie 4. vietas īpašnieki ”LSSS 1” un 6. vietā esošie ”RM Siltums”. Nedaudz negaidīti spēles pirmajā puslaikā 13 punktu pārsvars piederēja ”Siltums” basketbolistiem, taču pēc garā pārtraukuma jaunie sporta spēļu skolas audzēkņi noķēra savus pretiniekus un mača liktenis izšķīrās pēdējās sekundēs. Tajās nedaudz labāki bija ”LSSS 1”, tādējādi izcīnot savu septīto uzvaru un nostiprinoties 4. vietā turnīra tabulā.

Nākošās spēles tiks aizvadītas jau šajā nedēļas nogalē, kad kopumā tiks aizvadītas trīs spēles. Sestdien, 16. aprīlī, ”LSSS 2” spēkosies ar ”Kraukļi/LP” komandu, bet svētdien tiks izspēlētas divas spēles. Vispirms 11:00 ”Vērgale/Duna” spēlēs pret pašreizējiem līderiem ”Autobusu Parks”, bet 12:30 ”Red Sun Buffet” eksaminēs ”RM Siltums” basketbolistus.

Liepājas pilsētas basketbola čempionāta rezultāti (14.aprīlis):

”Vērgale” – ”Petrol Coupons”    76:89 (16:20, 25:22, 20:22, 15:25) A.Štālbergs 29, E.Sviklis 21
”RM Siltums” – ”LSSS 1”          59:62 (20:10, 13:11, 5:21, 21:20) V.Košeļevs 20, K.Bumbulis 14