Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

Paulam Jonasam karjeras labākais rezultāts MX2 – piektā vieta braucienā

03.08.2014 18:21

Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass šodien Beļģijā uzrādīja lielisku rezultātu MX2 klasē. Pirmajā braucienā latvietis finišēja augstajā piektajā vietā, bet otrajā palika 12. Kopumā Jonasam devītā vieta.

Jau Beļģijas posma kvalifikācijā Paulam Jonasamizdevās izcīnīt augsto piekto vietu. Arī pamatsacensībās latviešu talants, kurš šonedēļ noslēdza piecu gadu līgumu ar “Red Bull KTM Factory Racing”, nelika vilties saviem līdzjutējiem.

Pirmajā braucienā Jonass finišēja piektajā vietā (karjeras labākais rezultāts), piekāpjoties vienīgi britam Maksam Enstijam un Francijas sportistiem Dilanam Ferandisam, Žordi Tiksjēri un Romēnam Fevrē. Visi četri motobraucēji kopvērtējumā ieņem daudz augstākas vietas par Jonasu, kuram MX2 šī ir debijas sezona.

Otrajā braucienā Latvijas sportists palika 12.vietā, bet divu braucienu summā iekrāja devīto labāko punktu summu. Posmā uzvarēja Enstijs, bet Roberts Justs braucienos ieņēma attiecīgi 13. un 14.vietu, un Beļģijas kopējā ieskaitē palika 14.vietā. Kopvērtējumā R.Justs apsteidz Jonasu tikai par vienu punktu (78 pret 77).

Šodien Beļģijā notiek arī prestižākās – MX GP – klases sacensības. Pirmajā braucienā uzvarēja kopvērtējuma līderis Antonio Kairoli, bet Matīss Karro ierindojās 11.vietā.