Piektdiena, 3. maijs Uvis, Gints

Ūdens motosportistu Lauri Gūtmani pievīla dzinējs

16.09.2008 18:22

Brandenburgā noslēdzies Eiropas čempionāta pēdējais, ceturtais posms ūdens motosportā F-350 laivu klasē, kurā liepājnieks Lauris Gūtmanis ieņēma 12.vietu, bet kopvērtējumā mūsu sportists palika devītais. Pirms šī pēdējā posma Vācijā komandas “UPB Energy” braucējam Laurim Gūtmanim bija grūti cerēt uz ļoti augstu vietu, jo pirms tam vasaras vidū Latvijas čempionāta dēļ tika izlaists viens no posmiem.

Kvalifikācijas sacīkstēs liepājnieks 22 laivu konkurencē ierindojās desmitajā vietā, taču pirmajā pamatsacensību braucienā Gūtmanim krietni vien situāciju sarežģīja dzinēja defekts, kura dēļ nācās izstāties. Nākamajos braucienos izcīnītās divas astotās un viena piektā posma kopvērtējumā deva 12.vietu, bet četru posmu galējā ieskaitē liepājnieks ieņēma devīto pozīciju 30 laivu konkurencē.