Liepāja plaši pārstāvēta tenisa sacensībās Ventspilī

11. un 12. jūnijā Ventspilī norisinājās ”Ventspils balvas izcīņa” jaunajiem tenisistiem U8, U9 un U10 vecuma grupās. Liepājas Tenisa sporta skola (LTSS) šajās sacensībās tika plaši pārstāvēta, informē LTSS pārstāvis Gints Siliņš.

16.06.2022 13:53

LTSS šajās sacensībās pārstāvēja Martins Bergsons, Vladislavs Melacenko, Estere Dārta Triščenko, Beatrise Vecbrāle, Ketlīna Siliņa, Keita Siliņa, Annija Knese, Anna Knese un Darina Kozlova U8 vecuma grupā, Gustavs Imbovics, Martins Štoss, Ernests Kreics, Ričards Tomass Ābele, Ernests Zalonskis, Elizabete Stone, Amēlija Vaidere, Monta Ozola, Lote Joņina, Anna Anaņjeva, Elizabete Muižniece, Marija Vaitilaviča un Darja Veronika Grodska U9 vecuma grupā, kā arī Emīls Latišs, Ance Skripka, Varvara Smirnova, Lelde Štēbele, Kira Golitsyna un Jaroslava Golovanova U10 vecuma grupā.

U8 vecuma grupā zēniem uzvaru izcīnīja liepājnieks Vladislavs Melancenko, taču meiteņu konkurencē labākais sniegums no liepājniecēm bija Beatrisei Vecbrālei, kura izcīnīja 3.vietu.

Tikmēr U9 konkurencē zēniem labāko rezultātu no liepājniekiem sasniedza Ernests Kreics, izcīnot 6.vietu, bet U9 meiteņu konkurencē visu goda pjedestālu aizņēma jaunās liepājnieces – 1.vietu izcīnīja Elizabete Stone, 2.vietā ierindojās Anna Anaņjeva, bet 3.vietu izcīnīja Darja Veronika Grodska.

U10 konkurencē vienīgais liepājnieks zēnu konkurencē, Emīls Latišs, izcīnīja 4.vietu, bet meiteņu konkurencē sekmīgākā no liepājniecēm bija Ance Skripka, kura izcīnīja 2.vietu.