Otrdiena, 30. aprīlis Liāna, Lilija, Alta

Liepājas tenisistes izcīna visas medaļas LTS kausā

No 14.līdz 16.jūlijam Liepājā norisinājās LTS kausa 6.posms U14 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknes izcīnīja visas godalgotās vietas.

16.07.2023 17:49

Sacensības kopā pulcēja 11 zēnus un 28 meitenes. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Timo Tikums, Damirs Livanskis, Matīss Konovalovs, Paula Gurecka, Elizabete Marta Hamitova, Alise Latiša, Jeļizaveta Rižkova, Polina Iļasova, Madara Jaunzeme, Hanna Āboltiņa, Sofia Jeronina, Loreta Šarlote Sprūde un Elīza Sergejeva.

Zēnu konkurencē no liepājniekiem vissekmīgākais bija Damirs Livanskis, kurš aizcīnījās līdz spēlei par iekļūšanu pusfinālā, kurā piekāpās ar 1.numuru izsētajam pretiniekam. Uzvaru zēnu konkurencē izcīnīja Andris Pavlovs (AJ Tennis Academy), 2.vietā ierindojās Ilja Maļejevs (Revers’96-TK), bet 3.vietu ieguva Reinis Svarāns (Ādaži TC).

Meiteņu konkurencē trīs liepājnieces neatstāja cerības pārējām tenisistēm un aizņēma visu goda pjedestālu. 1.vietu izcīnīja ar 2.numuru izsētā Elizabete Marta Hamitova, kura finālā uzveica ar 1.numuru izsēto Paulu Gurecku, kas sacensību noslēgumā ieņēma 2.vietu. Tikmēr 3.vietu izcīnīja Alise Latiša, kura cīņā par bronzu pārspēja ar 3.numuru izsēto pretinieci.