Ceturtdiena, 18. aprīlis Laura, Jadviga

“Lauvas” apspēlē “Ķeizarmežu”

13.12.2008 18:01

Sestdien SEB BBL Challenge Cup spēlē “Liepājas lauvas” pieveica BK ”Ķeizarmežs” ar 73:57. Uzvarētāju sastāvā Artūrs Štālbergs guva 14 punktus. Liepājā vietējais klubs “Lauvas” uzņēma BK ”Ķeizarmežs”. Pirmā ceturtdaļa aizritēja pietiekoši līdzīgā cīņā, kur neviena no komandām nespēja iegūt vērā ņemamu pārsvaru.

Tomēr ceturtdaļas beigās ”Lauvas” veica nelielu izrāvienu un ceturtdaļā tika pabeigta ar piecu punktu pārsvaru – 18:13. Otrās ceturtdaļas laikā liepājniekiem vēlreiz izdevās palielināt savu pārsvaru, no 23:22 panākot 34:24, bet ”Ķeizarmeža” basketbolisti nepadevās un līdz puslaika beigām spēja nedaudz samazināt rezultāta starpību. Pēc pirmā puslaika ”Lauvas” atradās vadībā ar 37:29.

Trešajā ceturtdaļā ”Lauvas” basketbolisti turpināja palielināt savu pārsvaru. Vienu brīdi rezultāta starpība sasniedza pat divdesmit punktus, bet līdz trešās ceturtdaļas beigām ”Ķeizarmeža” spēlētājiem izdevās nedaudz to samazināt un pirms pēdējām desmit minūtēm liepājnieki atradās vadībā ar 57:43. Lai arī ”Ķeizarmeža” basketbolisti ceturtajā ceturtdaļā turpināja cīnīties, liepājnieki šajā spēlē izrādījās spēcīgāki, noturot iekrāto pārsvaru līdz spēles beigām un uzvarot ar rezultātu 73:57.

“Liepājas lauvas”: BK ”Ķeizarmežs 73:57 (18:13, 19:16, 20:14, 16:14)
“Liepājas lauvas”: Štālbergs 14 (6 rez.p.), Nešs 11, Kosuškins 11, Vaikulis 10, Mētra 9 (8 atl.b.), Zorins 7, Viļums 5, Graudiņš 4, Pusaudzis 2, Zeltiņš
BK ”Ķeizarmežs”: Šlesers 15, Strēlnieks 11, Blaus 6, Brenčs 6, Ošiņš 5, Pīternieks 4, Strupovičs 4, Rubenis 3, Jaunzems 2, Lasmanis 1, Kravalis, Lubāns