Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

”Lauvas” pagarinājumā uzvar ”Zemgali”

17.11.2010 21:45

Šovakar Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārās sezonas spēlē ”Liepājas Lauvas” savās laukumā pagarinājumā ar 93:91 pārspēja Jelgavas ”Zemgali”. Uzvarētājiem šajā spēlē 30 punktus guva Mareks Jurevičus.

Spēles sākums labāks padevās jelgavniekiem, tomēr tālāk par sešiem punktiem aizbēgt viņiem neizdevās. ‘’Lauvas’’ lēnām pārņēma iniciatīvu un pēc Kravčenko tālmetiena mājinieki jau vadībā – 20:18. Ceturtdaļās atlikušajā laikā ‘’Zemgalei’’ izdevās atgūt vadību – 29:27. Arī otrā ceturtdaļā aizritēja ļoti līdzīgā cīņā, un nevienai no komandām nopietnu pārsvaru neizdevās iegūt – arī pēc 20 minūtēm viesiem plus divi – 49:47.

Otrā puslaikā sākumā liepājnieki pārņēma vadību, tomēr turpinājuma nebija un rezultāts uz tablo turpināja augt līdzīgi. Pateicoties Krūmiņa un Kanberga precīziem metieniem ‘’Zemgale’’ ieguva piecu punktu handikapu (61:56). Savu pārsvaru viesi saglabāja arī līdz ceturkšņa noslēgumam – 72:68. Ceturtā ceturkšņa sākumā abām komandām bija problēmas ar punktu gūšanu. Ceturtdaļas vidū viesu pārsvars sastādīja septiņus punktus (80:73). ‘’Lauvas’’ spēja saņemties, gūstot astoņus punktus pēc kārtas un, pārņemot vadību (81:80). Spēles izskaņa aizritēja ļoti spraigi, un tikai divas sekundes pirms sirēnas Rozītis ‘’Zemgalei’’ panāca pagarinājumu – 83:83. Tajā spēle praktiski ritēja punkts punktā, bet mazliet veiksmīgi bija liepājnieki, kuri izcīnīja uzvaru 93:91.

”Lauvām” rezultatīvākais bija Mareks Jurevičus, kura kontā 30 punkti un sešas atlēkušās bumbas. Ar 18 punktiem uzvaru kaldināja Našids Bērds. Bērds savāca arī 12 bumbas zem groziem. Jelgavniekiem šajā spēlē ar 20 gūtajiem punktiem atzīmējās Ilmārs Bergmanis.

Liepājas Lauvas – Zemgale 93:91 (27:29, 20:20, 21:23, 15:11, 10:8)
Liepājas Lauvas: Jurevičus 30, Bērds 18, Aleksejevs 14, Kravčenko 12, Mejeris 6, Mičels 6, Ate 4, Kosuškins 3, Ansons, Miglinieks, Krastiņš
Zemgale: Bergmanis 20, Mētra 16, Kanbergs 12, E.Krūmiņš 11, Rozītis 11, Brūniņš 9, Vilsons 9, K. Krūmiņš 3, Vereščagins, Mateikovičs, Seņkāns, Justovičs