“Liepājas Lauvas” savā laukumā piekāpjas Igaunijas čempioniem “Rock”

11.11.2010 19:30

“Mastercard” Baltijas Basketbola līgas (BBL) elites divīzijas spēlē ceturtdien Latvijas klubs “Liepājas Lauvas” savā laukumā ar rezultātu 58:79 (22:16, 14:21, 12:26, 10:16) zaudēja Igaunijas čempionvienībai Tartu “Rock”.

Šajā mačā “Liepājas Lauvas” labā 20 punktus guva Mareks Jurevičus, bet pārējie spēlētāji nespēja gūt vismaz desmit punktus. Savukārt “Rock” rindās Janars Taltss izcēlās ar 15 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām.

Mača sākumā laukuma saimniekiem izdevās izvirzīties vadībā ar 18:5, taču turpinājumā spēles gaita izlīdzinājās un jau otrās ceturtdaļas vidū “Rock” basketbolisti bija pārņēmuši vadību ar 31:30. Turpinājumā ritēja līdzīga spēkošanās un pēc pirmā puslaika “Liepājas Lauvas” bija viena punkta deficīts – 36:37.

Izšķirošo izrāvienu “Rock” veica trešajā trešdaļā, kad četru minūšu laikā no 44:43 panāca 60:48, bet “Liepājas Lauvas” atlikušajā spēles laikā nespēja atspēlēties un piedzīvoja piekto zaudējumu BBL turnīrā.

BBL elites divīzijas kopvērtējumā pēc šī mača “Rock” ar sešām uzvarām deviņās spēlēs ieņem ceturto vietu, bet “Liepājas Lauvas” ar diviem panākumiem septiņos mačos atrodas desmitajā pozīcijā.

Kopvērtējuma pirmajā vietā ar septiņām uzvarām astoņās spēlēs atrodas Latvijas klubs “VEF Rīga”. Otrajā vietā ar četriem panākumiem piecos mačos atrodas Lietuvas klubs Ķēdaiņu “Ņevežis”, bet tam ar piecām uzvarām septiņos mačos seko Latvijas vienība “Ventspils”.

Savukārt ceturtais Latvijas klubs turnīrā “Valmiera” zaudējis visās septiņās spēlēs, ieņemot pēdējo, 12.vietu.

Kā ziņots, BBL elites divīzijas regulārajā čempionātā 12 komandas aizvadīs divu apļu turnīru, bet pēc tam labākās sešas iekļūs izslēgšanas cīņās, kur tām pievienosies spēcīgākie Lietuvas klubi Viļņas “Lietuvos rytas” un Kauņas “Žalgiris”.