Svētdiena, 12. maijs Valija, Ina, Ināra, Inārs

Pirmajā spēlē “lauvas” viegli tiek galā ar “Zemgali”

19.04.2011 19:35

Šovakar Latvijas basketbola līgas pirmajā ceturtdaļfināla spēlē pāliecinošu uzvaru guva BK “Liepājas lauvas”, kas ar 91:52 apspēlēja BK “Zemgale”. “Lauvas” sērijā līdz divām uzvarām izvirzās vadībā ar 1:0.

Šajā mačā uzvarētājiem rezultatīvāko sniegumu nodemonstrēja Pīrss Kaldvels, kurš guva 27 punktus, bet Atis Ozols izcēlās ar 12 punktiem un izcīnītām 12 atlēkušajām bumbām.

Savukārt “Zemgales” komandas labā Edgars Krūmiņš guva 12 punktus un savāca astoņas bumbas zem groziem, Jānis Bambis pretinieku grozā sameta deviņus punktus.

Pēc pirmās ceturtdaļas mājiniekiem bija tikai piecu punktu pārsvars (15:10), taču otrās ceturtdaļas sākumā “Liepājas Lauvas” iekrāja 16 punktu pārsvaru, ko “Zemgales” basketbolistiem līdz mača beigām tā arī neizdevās atspēlēt.

Sērijas otrā spēle notiks ceturtdien, bet trešā cīņa nepieciešamības gadījumā risināsies sestdien.

Kā ziņots, regulārajā čempionātā liepājnieki uzvarēja “Zemgales” vienību trijos no četriem mačiem. Tomēr Jelgavas klubs uzvaru izcīnīja tieši pēdējā mačā, kas notika šī mēneša sākumā.