Trešdiena, 26. februāris Mētra, Evelīna, Aurēlija

Ezerkrastā “Mego” vietā būs “Jysk”

Ezerkrastā “Mego” vietā būs “Jysk”
"Mego" slēgts 1. janvārī. Iespējams, īpašuma pārdošana saistīta ar to, ka pāri ielai uzbūvēts zemo cenu veikals "Lidl". Pagaidām gan nav zināms, kad to atvērs. (Foto: Egons Zīverts)
07.01.2020 07:00

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Ezerkrastā pagājušonedēļ darbu pārtraucis veikals “Mego”, tā vietā plānots atvērt Liepājā otro mājas un interjera preču tirgotavu “Jysk”, uzzināja “Kurzemes Vārds”.

Īpašumam Ganību ielā 187 pērn mainījies īpašnieks. Ēku un zemi pērn septembrī par 775 tūkstošiem eiro iegādājusies SIA “JD Properties”, kuras vienīgā īpašniece ir SIA “Do It”, kas apgādā ar precēm “Jysk” veikalu tīklu Baltijā un Baltkrievijā.

“Jysk” pārstāvis Andrejs Jerkins apliecināja, ka Ganību ielā 187 taps otrs “Jysk” veikals Liepājā un tā atklāšana plānota šī gada pavasarī. “Par precīzākiem termiņiem šobrīd grūti pateikt, jo tos ietekmē attiecīgu atļauju saņemšanas procesi,” norādīja “Jysk” pārstāvis.

Ganību ielā 187 pirmsākumos darbojās tirgus “Rāmava”, ko slēdza desmit gadus vēlāk – 2008. gada vasarā. Tā paša gada nogalē tirgus vietā atvēra veikalu “IKI Rāmava”, bet 2014. gadā uzņēmumu SIA “Palink”, kam piederēja veikalu tīkls “Iki”, pārņēma SIA “Mego”.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli