Otrdiena, 31. marts Gvido, Atvars

“Liepājas autobusu parks” sniegs sabiedriskā transporta pakalpojumus lotē Aizpute un Priekule

“Liepājas autobusu parks” sniegs sabiedriskā transporta pakalpojumus lotē Aizpute un Priekule
Foto: liepajniekiem.lv
21.04.2016 09:37

liepajniekiem.lv

AS “Liepājas autobusu parks” konkursā ir ieguvis tiesības sniegt sabiedriskā transporta pakalpojumus lotē Aizpute un Priekule, informē VSIA “Autotransporta direkcija” komunikācijas speciāliste Zane Plone.

Savukārt “Tukuma auto” – Kuldīga un Saldus, bet “Daugavpils autobusu parks” – lotē Krāslava. Atbilstoši iepirkumu procedūrai konkursa uzvarētājs ir tiesīgs sagatavoties pakalpojuma sniegšanas sākšanai 180 dienu laikā no līguma noslēgšanas brīža, norāda Z.Plone.

Autotransporta direkcija (ATD) atkārtoti sludinās konkursu par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu Ventspilī, Daugavpilī, Preiļos un Rēzeknē. “Lotē Ventspils, Daugavpils, Preiļi un Rēzekne atkārtoti tiks sludināts atklātais konkurss, ņemot vērā, ka neviens no pretendentu iesniegtajiem piedāvājumiem neatbilda konkursa nolikumam,” sacīja Plone.

Konkursā par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu deviņās lotēs Kurzemes un Latgales plānošanas reģionā tika iesniegti kopumā 27 piedāvājumi, kurus iesūtīja 11 pasažieru pārvadātāji.

Konkursā tika vērtēts saimnieciski izdevīgākais piedāvājums, kurā finanšu un tehniskā piedāvājuma īpatsvars sadalīts attiecīgā proporcijā – 70% cena un 30% tehniskais piedāvājums. Tehniskajā piedāvājumā tika vērtēts autobusu vecums, tehniskais aprīkojums, pakalpojuma sniegšanas kvalitāte un drošība, kā arī papildu bonusi, piemēram, bezvadu interneta nodrošinājums, elektroniski – mājaslapā, speciālā aplikācijā u.tml. – pieejami sabiedriskā transporta kustības saraksti un pakalpojumu tarifi utt. 

2015.gada 21.oktobrī tika izsludināts konkurss par sabiedriskā transporta nodrošināšanu 243 maršrutos, kuri iekļauti deviņās lotēs – Ventspils, Kuldīga, Saldus, Aizpute, Priekule, Daugavpils, Rēzekne, Krāslava un Preiļi. Ņemot vērā, ka pēc 2020.gada plānots veidot vienotu maršrutu tīklu visā Latvijā, nedalot atsevišķi starppilsētu un vietējos maršrutus, līgumi ar attiecīgajiem pārvadātājiem tiks slēgti līdz 2020.gada beigām.

ATD ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā un autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā. Direkcijas darbības galvenais mērķis ir sekmēt pārvadājumu attīstību un pārvadātāju konkurētspējas palielināšanos, kā arī nodrošināt valsts pārvaldes funkciju administrēšanu autopārvadājumu jomā valstī.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli