Otrdiena, 31. marts Gvido, Atvars

“Metalurga” investoru meklēs “Ernst&Young”

“Metalurga” investoru meklēs “Ernst&Young”
Foto: Egons Zīverts
16.01.2017 07:12

"Kurzemes Vārds"

Metalurga” potenciālo investoru meklēšanai piesaistīts viens no tā dēvētā pasaules auditoru “lielā četrnieka” – kompānija “Ernst&Young”, kas 2013. gadā veica arī Liepājas metalurģijas uzņēmuma padziļināto finanšu analīzi.

AS “KVV Liepājas metalurgs” maksātnespējas administrators Guntars Koris “Kurzemes Vārdam” pastāstīja, ka tuvāko dienu laikā ar “Ernst&Young Baltic” slēgs līgumu. Tāpat viņš pauda, ka investoru meklēšana jau ir uzsākta pagājušonedēļ. Interesi par Liepājas rūpnīcu līdz šim ir izrādījuši daži ārvalstu potenciālie investori, kas ar ražotni iepazinušies arī uz vietas.

Tikmēr turpinās darbs pie “KVV Liepājas metalurgs” mantas vērtējuma, kas, visticamāk, būs gatavs janvāra beigās.

Jau vēstījām, ka “KVV Liepājas metalurgs” apstiprinātais uzņēmuma mantas pārdošanas plāns paredz, ka prioritāra ir rūpnīcas pārdošana kopumā. Taču, ja tas nebūs iespējams, tad vispirms būs jāpārdod tā īpašuma daļa, kura nav tieši nepieciešama ražošanas nodrošināšanai. “Tāds uzdevums ir arī vērtētājiem – gan veikt vērtējumu mantai kopumā, gan paredzēt iespēju, ka īpašuma būs jāsadala,” iepriekš skaidroja administrators. 

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli