Ceturtdiena, 20. februāris Smuidra, Vitauts, Smuidris

Peļņu novirzīs uzlabojumiem

Peļņu novirzīs uzlabojumiem
Foto: Andris Gertsons
17.05.2018 07:12

"Kurzemes Vārds"

Pagājušajā piektdienā VSIA “Piejūras slimnīca” notikusi dalībnieku sapulce, kuras laikā apstiprināts aizvadītā gada pārskats. Slimnīcas darbība pagājušajā gadā bijusi ar pozitīvu zīmi – 4,4 tūkstošu eiro lielu peļņu. Tas ir par 79 procentiem vairāk nekā 2016. gadā.

Sapulcē piedalījās Veselības ministrijas valsts sekretārs Aivars Lapiņš, kas pārstāvēja valsts kapitāla daļu turētāju, valdes priekšsēdētājs Aigars Puks, valdes locekle Evija Siliņa, tāpat arī zvērināta revidente Līga Tamoviča un pārstāvji no VM Juridiskās nodaļas un Kapitālsabiedrību un nozares finanšu un investīciju uzraudzības nodaļas.

Secināts, ka “Piejūras slimnīcas” darbība 2017. gadā sarūpējusi 4415 eiro lielu peļņu. Vēl iepriekšējā gadā tā bijusi 2470 eiro. Valdes priekšsēdētājs ieteica kapitāla daļu turētāju pagājušajā gadā gūto peļņu atstāt slimnīcas rīcībā, lai izmantotu to tehniskā nodrošinājuma uzlabošanai. Tagadējās iekārtas “Piejūras slimnīcā” viņš nosauca par novecojušām kā morāli, tā fiziski.

A. Lapiņš likumā noteiktā kārtībā par šādu soli iesniegs priekšlikumu Finanšu ministrijai un Pārresoru koordinācijas centram, lai dividendēs izmaksājamo minimālo peļņas daļu noteiktu 0 procentu apmērā. Arī viņš piekrita, ka, lai nodrošinātu nepārtrauktu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu, labāk šo summu būtu novirzīt tehniskā nodrošinājuma uzlabošanai.

Pēcāk sapulcē VM pārstāvji tika iepazīstināti ar Psihiatrijas klīnikas nodaļām, kā arī sapulces dalībnieki pārrunāja jautājumus par Onkoloģiskās klīnikas nākotnē sniedzamajiem pakalpojumiem, kā arī vērtēja nepieciešamību investēt slimnīcas teritorijas labiekārtošanā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli