Otrdiena, 7. aprīlis Helmuts, Zina, Zinaīda

Pirmais ekoveikals Liepājā

Pirmais ekoveikals Liepājā
16.04.2010 07:01

Atslēgvārdi

Līdz šim Liepājā bija problēmas atrast un iegādāties ekoloģiski tīru produkciju, kā arī preces, kuru ražošanas process veidots tā, lai pēc iespējas mazāk kaitētu dabai. Bet nu zaļi domājošie liepājnieki var priecāties, jo tikko Zāļu ielā 31 atvērts pirmais ekoloģisko preču veikals Liepājā.

Veikala saimniece Antra Piķele pastāstīja, ka viņa izmantojusi praksē bezdarbnieku apmācības programmā gūtās zinības, pati izstrādājusi projektu, tas izrādījies veiksmīgs, un atbalsts veikala izveidei saņemts.

Sākumā A. Piķele domājusi, ka pārtikai veikalā jāatvēl mazāk vietas, jo jādzīvo veselīgi un jāēd mazāk, tomēr izrādījies, ka cilvēki visvairāk meklē tieši pārtikas preces – bioloģisko lauksaimnieku produkciju, arī produktus veģetāriešiem, vegāniem u. c., tāpēc pārtikas produktu piedāvājums veikalā ir visplašākais. Bez tam te ir iegādājamas arī saimniecības preces, īpaši svarīgi – videi draudzīgie veļas pulveri, kā arī ekoloģiskā kosmētika un preces bērniem, piemēram, koka rotaļlietas vai auduma autiņbiksītes.

Sarmīte Pelcmane,
“Kurzemes Vārds”

Jaunā ekoveikaliņa saimniece Antra Piķele cer ar laiku paplašināt piedāvājumu, vadoties pēc tā, ko cilvēki visvairāk pieprasa.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli