Pirmdiena, 24. februāris Diāna, Dina, Dins

Saldās metropoles “Cukurfabrik’” atklāšana

Saldās metropoles “Cukurfabrik’” atklāšana
Foto: Egons Zīverts
05.05.2019 00:29

liepajniekiem.lv

4. maija vakarā gandrīz no ikviena pilsētas nostūra debesīs varēja redzēt gaismas starus, kas liepājniekus aicināja svinēt jaunā kluba “Cukurfabrik’” atklāšanu. Tas darbosies bijušās rokkafejnīcas telpās, Stendera ielā 18/20. 

Pirmie viesi klubā tika uzņemti jau pulksten 21, kad notika svinīgā atklāšana. Uzrunas vārdus teica gan “Tiamo” grupas valdes locekle Monta Magone, gan Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš. Abi bija vienisprātis – jāķeras pie darbiem bez garām runām.

Aplausiem skanot, svinīgi tika pārgriezta oficiālā atklāšanas lente, kur savu roku pielika gan uzņēmēji M.Magone un Aloizs Norkus, gan G.Ansiņš un kluba vadītājs Tomass Fridrihsons.

“Ēka ilgi bijusi viena no zīmīgākajām pilsētas atpūtas vietām. Vēlējāmies noturēt pilsētas centru dzīvu, lai liepājnieki un Liepājas viesi var ne tikai izklaidēties, bet arī ērti paēst,” stāsta Monta Magone.  

Pasākuma laikā viesus izklaidēja Markus Riva.

“Kur nu vēl saldāks cilvēks Latvijas šovbiznesā, kurš var palīdzēt atklāt tik brīnišķīgu vietu? Šovakar Liepājas rokkafejnīca atdzimst jaunā veidolā, metropoles noskaņās, kur katrai detaļai ir īpaša nozīme! Šis vakars pieder jums!” klātesošos sveica M.Riva.

Starp pirmajiem kluba apmeklētājiem bija ne vien liepājnieki, bet arī viesi no citām Latvijas pilsētām.  Apmeklētāju acis priecēja dāmas, kas ikvienu sagaidīja košos tērpos un aicināja nobildēties fotostūrītī, taču garšas kārpiņas tika pārsteigtas ar dažādiem kokteiļiem, uzkodām un, protams, karamelēm un cukurvati. 

Atnākušie nežēloja vietai atzinīgus vārdus un pauda cerības, ka “Cukurfabrik’” šajās telpās varētu mitināties ilgi, jo pie tā radīšanas ir pamatīgi piestrādāts.

Ienākot klubā uzreiz bija vērojams, ka telpas piedzīvojušas lielas pārmaiņas. Neilgu mirkli apmeklētājiem bija ļauts ieskatīties arī nākotnes plānos – kluba terasē, kur drīzumā tiks atvērts grillbārs. 

Interese par klubu pirmajā vakarā bija liela. Tiesa – ne visiem bija iespējas to apmeklēt, jo klubā ieiet ļauts tikai personām, kas sasniegušas 21 gada vecumu.

Atšķirībā no pludmales bāra “Cukurfabrik’”, kas darbojas tikai vasarā, šī vieta interesentiem būs pieejama visa gada garumā. ”Mūsu iecere bija pagarināt silto sezonu un atvērt otru “Cukurfabrik’”, kas būtu naktsklubs pilsētas centrā un darbotos arī ziemā. Līdz ar lēmumu veidot jaunu izklaides vietu radās iespēja tik pie brīnišķīgajām telpām, kādrreizējās 1. rokkafejnīcas,” saka M. Magone. ”Turpinot leģendārās atpūtas vietas tradīcijas, liksim uzsvaru uz mūziku un atmosfēru. Plānojam radīt īstu kūrorta un atvaļinājuma izjūtu.” 

“Cukurfabrik’” izvietots divos stāvos. Teju 400 kvadrātmetru plašais klubs būs atvērts ceturtdienās, piektdienas un sestdienās. Uzņēmums kluba izveidei investējis 500 000 eiro un radījis vairāk nekā 40 jaunas darbavietas.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli