Ceturtdiena, 23. janvāris Grieta, Strauta, Rebeka

Liepājā ugunsgrēkā cietis cilvēks

Liepājā ugunsgrēkā cietis cilvēks
Foto: Egons Zīverts
26.11.2019 09:53

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

Pirmdien, 25.novembrī, ugunsgrēkā Liepājā cietis cilvēks, portālu liepajniekiem.lv informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste.

Ap pulksten 13 VUGD saņēmis izsaukumu uz Liepāju, Puķu ielu 4, kur, kā liecināja sākotnējā informācija, dega dzīvojamā mājā dzīvoklis. Notikuma vietā ugunsdzēsēji konstatēja, ka vienā no ēkas dzīvokļiem deg sadzīves mantas 16 kvadrātmetru platībā, istabas griesti un bēniņu pārsegums. Trīs stundu laikā ugunsgrēks tika likvidēts.

Pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējušies trīs cilvēki, no kuriem viens bija cietis un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem. Savukārt ugunsdzēsēji no ēkas evakuēja vēl divus cilvēkus.

“Kurzemes Vārds” notikuma vietā aprunājās ar vienu no mājas iedzīvotājiem, kurš tobrīd nelaimē nonākušajiem palīdzēja aizdarīt trīs izdegušos otrā stāva logus. “Uguns postītajā dzīvoklī dzīvo jauna ģimene ar mazu bērnu. Miteklis nav pilnībā izdedzis – tam ir divas istabas, viena no tām vairs nav apdzīvojama, bet otra – palikusi neskarta. Kad izcēlās ugunsgrēks, pats nebiju mājās, tādēļ par ugunsgrēka izcelšanās iespējamo iemeslu neko nevaru pateikt. Zinu, ka dzēšanas laikā tika nopludināts arī pirmā stāva dzīvoklis,” teica mājas iemītnieks.

Vēl viens šajā namā dzīvojošais vīrietis savukārt atzina, ka ugunsnelaime izcēlusies, iespējams, neuzmanības dēļ: “Kad mājās neviena nebija, par tuvu krāsnij bija atstāts krēsls, kurš, iespējams, aizdedzies. Nezinu, vai tiešām tā bija, bet tādu versiju dzirdēju.” 

Savukārt vakar vakarā Lielajā ielā Grobiņā kravas automašīnas piekabei degusi riepa (skat. video).

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 25.novembra pulksten 6.30 līdz 26.novembra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēmusi četrus izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)