Piektdiena, 24. janvāris Krišs, Eglons, Ksenija, Egle

Policisti maskās aptur tramvaju un aiztur vairākus cilvēkus

Policisti maskās aptur tramvaju un aiztur vairākus cilvēkus
Ilustratīvs foto. (Foto: valsts policija)
10.01.2020 13:24

"Kurzemes Vārds"

Piektdien “Kurzemes Vārds” no diviem liepājniekiem saņēmis informāciju par kādu atgadījumu Liepājā, Peldu un Kr.Valdemāra ielas krustojumā – ceturtdien ap pulksten 18 tur policisti apturējuši tramvaju un aizturējuši vairākas personas.

Liepājnieks Aldis, kurš tobrīd atradies tramvajā, laikrakstam pastāstīja, ka bruņojušies policisti maskās sabiedrisko transportu apturējuši un vadītājam lūguši atvērt priekšējās durvis. “Kopā likumsargi, kas izskatījās pēc specvienības darbiniekiem, aizturējuši četrus cilvēkus – trīs vīriešus un sievieti. Tika uzlikti rokudzelži, un viņus izveda no tramvaja un nogādāja policijas transportlīdzeklī. Atceros, ka aizturētajiem vīriešiem bija divas lielas somas. Tramvajā tobrīd varēja būt ap kādiem 20 līdz 25 pasažieriem,” sacīja Aldis.

Policijas darbiniekus darbībā redzēja arī Ilze, kura tajā brīdī gājusi garām. “Sākumā nesapratu, kāpēc tramvajs nebrauc, ja tam ir atļaujošais luksofora signāls. Pēc brīža lielā ātrumā piebrauca, šķiet, netrafarēts policijas busiņš un no tā izlēca divi maskās tērpti policisti. No tramvaja vispirms apcietināts tika izvests viens vīrietis, tad tramvajs šķērsoja krustojumu un atkal apstājās. Atvērās visas durvis un ārā iznāca vēl divi vīrieši un sieviete. Neviens no tiem nebija policijas formastērpos,” stāsta Ilze, piebilstot, ka vīrieši varējuši būt vecumā no 30 līdz 40 gadiem, bet sieviete – no 20 līdz 30. Nedaudz vēlāk no netrafarētā busiņa aizturētie esot pārvesti uz citu policijas transportlīdzekli, kurš piebraucis nedaudz vēlāk, atceras Ilze. Tāpat viņa piebilda, ka aizturētā sieviete pēc sejas izteiksmes neesot izskatījusies pārsteigta par notikušo. Iespējams, policijas operāciju no malas esot noraudzījušies vairāki cilvēki. “To visu redzot, bija sajūta, it kā skatītos seriālu “Kobra”,” saka Ilze.

Pēc “Kurzemes Vārda” rīcībā esošās neoficiālās informācijas, aizturētās personas saistītas ar narkotiku izplatīšanu un pie tām, iespējams, atradušās arī narkotiskas vielas.

Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova piektdien “Kurzemes Vārdam” komentārus par šo gadījumu nesniedza.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)