Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Aicina pieteikt pretendentus Liepājas Kultūras gada balvai

Aicina pieteikt pretendentus Liepājas Kultūras gada balvai
Foto: publicitātes
07.01.2020 11:58

liepajniekiem.lv

Liepājas Kultūras pārvalde aicina izvērtēt 2019. gada nozīmīgākos notikumus un personības kultūras dzīvē Liepājā, piesakot pretendentus Liepājas Kultūras balvai 2019. Pieteikumus var iesniegt no 7. līdz 26. janvārim.

”Aizgājušajā gadā Liepājas kultūras dzīve turpinājusi plaukt, liepājniekus un pilsētas viesus aicinot baudīt virkni spilgtu kultūras, mākslas un jaunrades notikumu. Arī šogad vēlamies pateikties Liepājas kultūras procesu virzītājiem – iestādēm un organizācijām, individuāliem māksliniekiem, radošo industriju pārstāvjiem, producentiem, pasākumu organizatoriem un visbeidzot ikvienam kultūras baudītājam,” uzsver Liepājas Kultūras pārvaldes vadītājs Juris Jirgens.

Liepājas Kultūras balvas pretendents var būt gan fiziska, gan juridiska persona (kolektīvs, individuāls sasniegums, pasākums vai norise, kas apliecina izcilību, radošumu un nodrošinājis pozitīvu Liepājas publicitāti Latvijas, Eiropas vai pasaules mērogā). Pretendentus balvai var izvirzīt gan fiziskas, gan juridiskas personas, pamatojot pretendenta sasniegumus ar aprakstu un materiāliem, kas šo sasniegumu pierāda (diplomi, goda raksti, publikācijas masu medijos). Pretendents var balvas saņemšanai izvirzīt arī pats sevi.

Atbilstoši nolikumam noformētus un sagatavotus pieteikumus Liepājas Kultūras balvai var iesniegt, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu Liepājas pilsētas mājaslapā: https://pieteikumi.liepaja.lv/lv/project/YVZ0Q2I0OVRlT0FwUWpocHFlMGplQT09/

Iepazīties ar apbalvojuma ”Liepājas Kultūras balva” piešķiršanas kārtības nolikumu var šeit: https://faili.liepaja.lv/Dokumenti/Dokumentu-biblioteka/Nolikumi/Kulturas-balvas-nolikums_2019.pdf

Gadu gaitā Liepājas Kultūras balva kļuvusi par pilsētas kultūras dzīves sastāvdaļu un nozīmīgu izcilības un kultūras kvalitātes izaugsmes veicinātāju. Šogad tā tiks pasniegta jau devīto reizi. Liepājas Kultūras balvas 2019 pasniegšanas ceremonija notiks 13. februārī koncertzālē ”Lielais dzintars”.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli