Sestdiena, 29. februāris

Aicina pieteikties dalībai tautas deju festivālā ”Rudens nāca sētiņā”

Aicina pieteikties dalībai tautas deju festivālā ”Rudens nāca sētiņā”
Foto: Publicitātes
14.08.2019 16:05

liepajniekiem.lv

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs un vidējās paaudzes deju kolektīvs ”Vaduguns” Kristīnes Jaunbrūnas vadībā aicina vidējās paaudzes deju kolektīvus līdz 30.septembrim pieteikties dalībai tautas deju festivālā ”Rudens nāca sētiņā”.  

Festivāls norisināsies šā gada 26.oktobrī Liepājas Latviešu biedrības namā.

Dienas gaitā festivāla dalībniekiem ieplānotas dažādas aktivitātes kā, piemēram, dalība sacesībās ”Zinu, bet minu”, kurās novērtēs ne tikai zināšanas un katras komandas vizuālo koptēlu, bet arī līdzjutēju aktivitātes, informē Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra pārstāve Iveta Štelmahere.

Pulksten 17 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē notiks koncerts, kas būs sagatavots ņemot vērā festivāla dalībnieku pieteiktās dejas, no kurām viena ir atbilstoša tēmai ”Rudens nāca sētiņā” – ražas laiks, talka, lauku sēta, lauku sētas iemītnieki u.tml.

Ar festivāla nolikumu var iepazīties Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājas lapā www.liepajaskc.lv . Turpat atrodama arī pieteikuma anketa. Lai piedalītos festivālā, elektroniskā pieteikuma anketa jāaizpilda līdz 30.septembrim. Ja izlasot nolikumu rodas kādas neskaidrības, lūgums sazināties ar projekta vadītāju Selēnu Vasiļjevu pa tālruni 63481253 vai elektroniski [email protected]

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli