Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Aicina uz prozas meistardarbnīcu un lekciju par prozas žanriem

Aicina uz prozas meistardarbnīcu un lekciju par prozas žanriem
Foto: Publicitātes
08.10.2018 16:45

liepajniekiem.lv

Piektdien, 12. oktobrī, Liepājas Universitātē, Kūrmājas prospektā 13, 118. telpā, Piejūras pilsētu literārā akadēmija aicina apmeklēt Lindas Zulmanes lekciju ”Prozas žanri” un Janas Egles prozas meistardarbnīcu, portālam vēstīja piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve Kristīne Timermane.

Pulksten 16 lekcijā ”Prozas žanri” Latvijas Rakstnieku savienības Liepājas nodaļas un Piejūras pilsētu literārās akadēmijas vadītāja Linda Zulmane stāstīs, kā žanrs nosaka teksta saturu un formu: ”Runāsim par dažādiem prozas žanriem, piemēram, stāsts, novele, pasaka, tēlojums. Ir labi, ja raksta, bet ir jāsaprot, kas tas ir, ko raksta – kādus elementus, sižetisko līniju un citas nianses katrs žanrs pieprasa.” Lekcijas apmeklētāji varēs praktiski darboties, mēģinot vienu un to pašu tekstu pielāgot dažādiem žanriem.

Savukārt pulksten 17.30 interesenti aicināti iegūt jaunas zināšanas un iedvesmoties rakstnieces Janas Egles prozas meistardarbnīcā. Vispirms dalībnieki kopīgi pārrunās iepriekšējā sezonā paveikto un jaunajā sezonā iecerēto, analizēs aizsāktos darbus un radīs jaunus. Būs unikāla iespēja iepazīties ar rakstnieces jauno stāstu krājumu ”Svešie jeb Miļeņkij ti moi”.

Visas nodarbības un meistarklases ir bez maksas. Interesentiem lūgums rakstīt uz e-pastu [email protected]

Uz prozas meistardarbnīcu un lekciju ir aicināts ikviens interesents.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli