Trešdiena, 1. aprīlis Dagne, Dagnis

Aicina uz tikšanos ar Tukuma literātiem

Aicina uz tikšanos ar Tukuma literātiem
Foto: Publicitātes
27.05.2019 11:52

liepajniekiem.lv

Piektdien, 31.maijā, pulksten 18 Liepājas Centrālās Zinātniskās bibliotēkas filiāles ”Vecliepājas Rūķis” telpās viesosies Tukuma literāti, iepazīstinot ar saviem darbiem, kā arī ar šopavasar iznākušā Tukuma vēsturiskā apriņķa literatūras almanaha ”Kungs Tukums” lappusēm, vēsta Latvijas Rakstnieku savienības Liepājas nodaļas vadītāja Linda Zulmane.

Almanahs ir gan izzinošs materiāls par literatūras attīstību Latvijā un novadā 400 gadu ilgā laika nogrieznī, gan vienlaikus aizraujoša un daudzveidīga lasāmviela jebkurai gaumei, jo apskatīti vismaz 100 autori un lasāmi 50 autoru darbi, kā arī iekļauts laikmeta atspoguļojums – atlasot prozas un dzejas darbus, izraudzīti tādi, kuros būtu jūtams konkrēto laiku raksturojošs vēstījums. Grāmata ir veltījums apriņķa literārajai darbībai un tapusi 25 gadu garumā.

Tukumnieki būs ieradušies, lai ne tikai runātu un iepazīstinātu ar almanahu ”Kungs Tukums”, bet arī saviem jaunākajiem darbiem – Guna Roze ar jaunāko romānu ”Sadursme”, Rolanda Bula ar intriģējošu detektīvromānu ”Stopētāju lieta”, Ilga Liepiņa ar jaunu prozu, Gvido Drage ar haiku krājumu ”Vienkārši zeme” un Sarma Upesleja ar dzeju dialogos ”Aiz sidraba šķidrauta”.

Pie liepājniekiem ciemosies arī dzejniece Daina Jansone-Treice un jaunais Tukuma literātu apvienības vadītājs – dzejnieks Andris Jansons.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli