Svētdiena, 29. marts Agija, Aldonis

Jauniešu teātra studija ielūdz uz improvizāciju izrādi “Stacija”

Jauniešu teātra studija ielūdz uz improvizāciju izrādi “Stacija”
02.03.2010 17:03

Sestdien, 6. martā, pulksten 15:00 Liepājas dzelzceļa stacijas uzgaidāmajā zālē Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Jauniešu teātra studija skatītāju vērtējumam piedāvās improvizāciju izrādi “Stacija”, režisors Juris Ločemelis.

Savu pirmizrādi “Stacija” piedzīvoja pagājušā gada 5. maijā Liepājas dzelzceļa stacijas uzgaidāmajā zālē – izrādes tēmas adekvātajā vidē. Tas bija pirmais, veiksmīgi realizētais eksperiments – amatieru teātrim iziet ārpus ierastās “spēles telpas”.

Iestudējumam nav autora, tas ir pašu studijas jauniešu kopdarbs, kas atspoguļo viņu pasaules redzējumu un fantāzijas lidojumu, radot dažādus dzīvesstāstus – dažkārt neordinārus un satriecošus, taču to vadlīnija ir stāsti par mums, cilvēkiem visapkārt, par vēlmi dzīvot labāk, mīlēt un tikt saprastiem.

Izrādes mērķis ir iepazīstināt skatītājus – gan tos, kas apzināti nākuši uz izrādi, gan tos, kam šai laikā iegadījies būt Liepājas dzelzceļa stacijas uzgaidāmajā zālē – ar amatieru teātra mākslu, kaut uz brīdi ļaujot sajusties savādāk – vienlaicīgi esot gan stacijas apmeklētājam, gan skatītājam.

Gatavojoties Latvijas amatieru teātru iestudējumu skatei ”Gada izrāde 2009”, Jauniešu teātra studijas jaunieši un režisors Juris Ločmelis ikvienu ielūdz 6. martā pulksten 15:00 Liepājas dzelzceļa stacijas uzgaidāmajā zālē uz improvizācijas izrādi “Stacija”.

Tautas mākslas un kultūras centra Jauniešu teātra studija saka lielu paldies Liepājas dzelzceļa stacijas priekšniekam Jurijam Stukovam.

Anda Birkenberga,
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra projektu vadītāja

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli