Piektdiena, 28. februāris Skaidrīte, Justs, Skaidra

Jūras svētkos vēlas izveidot jaunu tradīciju – laivu un kuģu parādi

Jūras svētkos vēlas izveidot jaunu tradīciju – laivu un kuģu parādi
Foto: Edgars Pohevičs
21.06.2019 12:10

liepajniekiem.lv/ LETA

Iedibinot jaunu svētku tradīciju, jūras un ezera transporta līdzekļu īpašnieki aicināti sapost savus kuģīšus un laivas un Jūras svētku programmas ietvaros doties “Laivu un kuģu parādē”, kas noritēs Liepājas Tirdzniecības kanālā 13. jūlijā pulksten 17.

Jūras svētku rīkotāji sola, ka svinībās viena no krāšņākajām un Liepāju kā jūras pilsētu raksturojošajām svētku programmas daļām būs laivu un kuģu parāde, kas aizritēs pilsētas kanālā orķestra muzikālā pavadījumā.

Līdz 10.jūlijam Kultūras pārvalde un Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde aicina pieteikties jūras un ezera transportlīdzekļu īpašniekus dalībai svētku parādē, sūtot savu brīvas formas pieteikumu uz e-pasta adresi [email protected] Pieteikumā jānorāda laivas vai kuģa nosaukums, laivas vai kuģa kapteiņa vārds, uzvārds un kontaktinformācija, kā arī īss laivas vai kuģa apraksts un tehniskie parametri. Parādes dalībnieki uzņemas pilnu atbildību par sava transportlīdzekļa tehnisko stāvokli un drošību uz tā, kā arī apņemas ievērot parādes noteikumus.

Dalībnieku pulcēšanās parādei paredzēta 13.jūlijā pulksten 16.30 kanālā starp Jauno un Tramvaja tiltu.

Pēc parādes uz “Jūras skatuves” Jūras svētkus noslēgs komponista Kārļa Lāča veidotais mūzikls izrādei “Pūt, vējiņi!”, kas Liepājā tiks atskaņots jaunās variācijās. Pēc koncerta parādes dalībnieki un pasākuma apmeklētāji aicināti turpināt svētkus koncertā un zaļumballē.

Tradicionāli Jūras svētki tiks atklāti ar piemiņas brīdi bojā gājušajiem jūrniekiem un zvejniekiem.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli