Ceturtdiena, 6. augusts Aisma, Askolds
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Kur aiziet: Lustīgi atzīmēs Līgo svētkus

Kur aiziet: Lustīgi atzīmēs Līgo svētkus
Foto: Ģirts Gertsons
21.06.2019 07:09

liepajniekiem.lv

Svētdien, 23.jūnijā, Liepājas pilsētā un rajonā lustīgi tiks pavadīti Līgo svētki.

No pulksten 20.30 liepājnieki un pilsētas viesi varēs līgot Liepājas atpūtas parkā “Pērkone”. Svētku programmā būs Liepājas tautas teātra izrāde – A. Brigadere “Sievu kari ar Belcebulu”, ugunskura iedegšana kopā ar ceļojošā cirka “Beztemata” māksliniekiem un balle līdz rītam ar grupu “Jūrkant”. Jau no pulksten 19 līgotāji gaidīti pasākuma norises vietā, Pērkones ielā 32, kur varēs ierīkot savu vietu svētku svinēšanai. Līdzi var ņemt visu, kas nepieciešams svinībām un līksmai laika pavadīšanai. Arī uz vietas varēs iegādāties ēdienus un dzērienus. Ieeja pasākuma vietā brīva.

Vībiņos, pilsētas parkā, pulksten 10 tiks spēlēts pludmales volejbols, bet pulksten 12 būs atrakcijas bērniem. Pulksten 14 sveiks Jāņus un Līgas, izskanēs koncerts ar kapelu “Paurupīte”. Vakarā, pulksten 22 sāksies Līgo zaļumballe ar Sandi Gravu. Balles starplaikos būs dažādas izdarības lustīgākai līgošanai.

Pulksten 14 Durbes pilskalnā ar izrādi “Sievu kari ar Belcebulu” viesosies Liepājas Tautas teātris, bet pulksten 22 Līgo nakts zaļumballe līdz rīta gaismai ar grupu “Melnraksts”. Pirms pusnakts būs ugunskura iedegšana.

Augustē, pie bijušā Elkuzemes veikala, pulksten 15.30 būs Vaiņodes amatierteātra “Kuratieši” izrāde ”Pārdotie svētki”. Pēc izrādes uz dejošanu un līdzi dziedāšanu aicinās kapela “Paurupīte”. Pēcāk būs Līgu un Jāņu sveikšana, siera un alus baudīšana. 

Pulksten 18 Pāvilostā, Upesmuižas parka estrādē, sāksies saulgriežu pasākums “Visi gaida Jāņu dienu” un pulksten 23 balle, kurā muzicēs apvienība “Pa ceļam”.

Pulksten 19 pie Kultūras un atpūtas centra sāksies Līgo svētki Vecpilī. Svinētāji ir aicināti uz Vecpils amatierteātra un folkloras kopas brīvdabas pirmizrādi “Šedevrs”. Ap pulksten 22 būs zaļumballe kopā ar mūziķiem no grupas ”Mājupceļš”. 

Pulksten 19.30 Rucavas brīvdabas estrādē – Līgo nakts zaļumballe. Koncerta laikā priecēs Rucavas pašdarbnieku kolektīvi  –amatierteātris, VDPK “Saksinis”, sieviešu vokālais ansamblis un etnogrāfiskais ansamblis. Kopīgi tiks iedegts Jāņu ugunskurs, bet par mūziku gādās grupa “Rēzus Pozitīvs”.

Vērgales kultūras namā pulksten 20 pasākums “Līgo, Vērgale, līgo!”. Pulksten 21.30 notiks kopīga Jāņu ugunskura iedegšana muižas parkā, bet Vērgales muižas parkā – zaļumballe.  

Pulksten 20 Kalvenes pagasta Ābelnieku estrādē amatierteātra izrāde “No Jāņiem līdz Pēteriem”. Pēc izrādes balle kopā ar grupu “Neoplāns”.

Pulksten 21 Dunikas pagasta Brūnu birzī sāksies pasākums “Līgosim visi kopā”.

Vaiņodes stadionā no pulksten 22  svētku svinības “Sveiki, līgotāji!”

Pulksten 22 Rudes estrādē zaļumballe kopā ar ansambli “Tandēms trijatā”.

Dunalkā pulksten 23 sāksies balle kopā ar grupu “Sporta ielas muzikanti”. 

Piektdien, 21.jūnijā

Pludmales bārā “7. līnija” no pulksten 19 saksofona vakars.

Pludmales kafejnīcā “Vēju dārzs” no pulksten 20.30 uzstāsies Ilgvars Žilinskis.

Bernātos, stāvlaukumā pie “Dzintariņa”, pulksten 23 brīvdabas kino seanss “Emīla nedarbi”.

Mūzikas klubā “Fontaine Palace” muzicēs apvienība “The Big Idea”.

Sestdien, 22.jūnijā

Pludmales bārā “7. līnija” pulksten 19 viesus izklaidēs Viktors Vtorovs.

Pludmales kafejnīcā “Vēju dārzs” no pulksten 20.30 uzstāsies “Vēju appūstie”.

Pulksten 21 pie Liepājas ezera (Vecā ostmala 29) izskanēs “Liepāja Lake Music” koncerts. Romantiski muzikālu noskaņu Liepājas saulrietā var baudīt izbraucienā ar katamarānu vai plostu. Par vakara muzikālo noformējumu gādās: Katrīna Kabiņecka – vokāls, Jānis Ivuškāns – trompete, Ritvars Garoza – taustiņinstruments, Mārtiņš Zālīte – bass un Andris Žabris – sitaminstrumenti. 

Mūzikas klubā “Fontaine Palace” muzicēs Jānis Bukums.

Svētdien, 23.jūnijā

Jūrmalas parkā pulksten 12 bērnu rīts kopā ar Liepājas Leļļu teātri.

Trešdien, 26.jūnijā

Pulksten 17.30 Liepājas muzejā tikšanās ar grāmatas “Poļi Liepājā – zināmā, nezināmā, aizmirstā vēsture” autoru Mareku Gluško.

Liepājas muzejā pulksten 18 atklās Žana Kokto līdz šim neeksponētu grafiku izstādi “Žans Kokto. Līniju māksla”.

Pulksten 21 pie Liepājas ezera “Liepāja Lake Music” ar Alisi Kanti.

Ceturtdien, 27.jūnijā

Pulksten 14 pie O.Kalpaka tilta, Karostas pusē, sāksies ekskursija “Karostas arhitektūras mozaīka bērniem”. Pasākums ietvers īpaši bērniem izstrādātu ekskursiju pa Karostu, pārvietojoties gan ar kājām, gan autobusu. Vietu skaits ierobežots. Pieteikšanās pa tālruni 29284507.

Plašāks pasākumu plāns pieejams afišā. 

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz