Sestdiena, 4. aprīlis Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds

Liepājas muzejā atklās Jura Raķa un Andžila Remesa grāmatu par Karostas noslēpumiem

Liepājas muzejā atklās Jura Raķa un Andžila Remesa grāmatu par Karostas noslēpumiem
Foto: Publicitātes
04.11.2019 12:23

liepajniekiem.lv

Piektdien, 8.novembrī, pulksten 16 Liepājas muzejā, Kūrmājas prospektā 16/18, atvērs Andžila Remesa un Jura Raķa grāmatu ”Noslēpumainā Karosta”, vēsta muzeja galvenā muzejpedagoģe Maruta Eistere.

Liepājas Karostas leģendas ir dzīvas un vilinošas joprojām. Krievu caru izlolota, neatkarīgās Latvijas apgādāta un padomju laikos slēgta, tā kļuvusi par noslēpumu glabātuvi vairākiem gadsimtiem. Daudzus no tiem atklāj grāmatas autori, būdami Liepājas vēstures pētnieki un liecinieki.

Grāmatas autori ir sabiedrībā zināmi cilvēki – Liepājas pazinēji. žurnālists un rakstnieks Andžils Remess ir laikraksta ”Kurzemes Vārds” goda redaktors, autors vairākām grāmatām: ”Liepājas rūdītie” (2018), ”Kara ēna sekoja man” (2017), ”Reiz Liepājā” (2013) u. c.

Vēstures pētnieks, kolekcionārs un atvaļināts virsnieks Juris Raķis publicējis rakstus par vēsturi periodikā, piedalījies grāmatu ”Liepāja laikmetu dzirnavās” (2005), “Liepājiņa” (2012) u.c. tapšanā, izveidojis ”Karostas albumu” (2016) un aktīvi darbojas kā Liepājas gids.

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli