Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Liepājas muzejā atklās mākslinieces Lindas Stepītes gleznu izstādi

Liepājas muzejā atklās mākslinieces Lindas Stepītes gleznu izstādi
Foto: no Lindas Stepītes personīgā arhīva
19.09.2019 12:22

liepajniekiem.lv

27.septembrī pulksten 17 Liepājas muzejā atklās gleznotājas Lindas Stepītes personālizstādi, kurai pati māksliniece devusi nosaukumu ”Redzējumi”, kas akcentē šīs izstādes būtību – atrasties starp realitāti un iztēli, vēsta muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Skangale.

Gleznotāja Linda Stepīte studējusi Latvijas Mākslas akadēmijā, stājmākslas fakultātē, glezniecības nodaļā. Ieguvusi mākslas maģistra grādu.

Papildus iegūto pedagoģisko izglītību māksliniece ikdienā izmanto, pasniedzot gleznošanas un zīmēšanas nodarbības Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā, taču paralēli pedagoģiskajam darbam Linda Stepīte veic radošo darbību, tostarp piedalās dažādās mākslinieku grupu izstādēs, kā arī rīko personalizstādes.

Lindas Stepītes gleznas ir par nojaušamo, sajūtamo un neizstāstāmo, par trauslo robežu no priekšmetiskā uz abstrakto, no telpiskā uz plakni, no materiālā uz nemateriālo. Tās ir kā daļa no kāda redzējuma apkārtējā pasaulē, kas attēlo atmiņas, sajūtas kaut kur starp reālo un iztēloto.

Šajos darbos krāsa ir galvenais izteiksmes veids, kas liek domāt. Tātad rada saturu. Krāsa caur gleznām arī sniedz iespēju doties nebijušu izjūtu un noskaņu pasaulē.

Visi darbi, kas būs apskatāmi izstādē Liepājas muzejā, ir tapuši šī gada laikā un iepriekš nekur citur nav tikuši izstādīti.

Lindas Stepītes gleznu izstāde ”Redzējumi” Liepājas muzeja mazajā izstāžu zālē, Kūrmājas pr. 16/18, būs apskatāma no 27.septembra līdz 3.novembrim.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli