Sestdiena, 29. februāris

Pazīstamais modes mākslinieks Aleksandrs Vasiļjevs atklāj izstādi par Otrā pasaules kara laika modi

Pazīstamais modes mākslinieks Aleksandrs Vasiļjevs atklāj izstādi par Otrā pasaules kara laika modi
Foto: Ruslans Šuļga
24.07.2019 18:37

liepajniekiem.lv

”Sievietes ierocis otrā pasaules kara laikā nenoliedzami bija sarkana lūpu krāsa,” klātesošos uzrunāja brīnišķīgo tērpu kolekcijas īpašnieks, modes vēsturnieku un televīzijas raidījumu vadītājs Aleksandrs Vasiļjevs. ”Gadījumā, ja dodaties uz laulību šķiršanu, krāsojiet lūpas – jūs uzvarēsiet,” viņš koķeti smaidot uzrunāja sanākušās dāmas.

Izstāde par Otrā pasaules kara laika modi izvietota abos muzeja stāvos un izpelnījās patiešām lielu apmeklētāju sajūsmu, otrajā stāvā radītā ilūzija, ka jābrien pāri bīstamām takām un dēļiem neatstāja vienaldzīgos. Iespaidīgi bija ne tikai greznie, rūpīgi šūdinātie tērpi un rotas, arī kopējā izstādes koncepcija, muzeja pārvērtības un stāsti, kas apvija katru eksponātu, kopā ar A.Vasiļjeva šarmu izstādi padarīja par skaistu un neparastu notikumu.

Par izstādes vizuālo koncepciju rūpējās A.Heinrihsone, kura bija gandarīta pat unikālo piedāvājumu, ko viņai izteikusi Liepājas muzeja vadītāja – pārkrāsot sienas, uzlauzt grīdas – visu, kas nepieciešams. Tas arī tika izdarīts un izstādes apmeklētāji to atzinīgi novērtēja. 

Izstāde skatāma Liepājas muzeja filiālē ”Liepāja okupāciju režīmos”  līdz 30. decembrim. 

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli