Trešdiena, 1. aprīlis Dagne, Dagnis

Aicina sadziedāties latviešu tautasdziesmās

Aicina sadziedāties latviešu tautasdziesmās
Foto: publicitātes
17.01.2017 09:11

liepajniekiem.lv

Iesākot jaunu gadu, aicina sadziedāties latviešu tautasdziesmās Spēka dziesmu vakarā šotrešdien, 18. janvārī, pulksten 18 folkloras centrā “Namīns”, pavēsta pasākuma rīkotāja Inese Sērdiene.

Spēka dziesmu vakaru tradīcija folkloras centrā “Namīns” šogad turpinās, aicinot kopā nākt tos, kuriem tuva latviešu tautasdziesma un vēlme tās izprast, dziedot un sekojot savām sajūtām. Kā ierasts, uz vietas būs pieejami dziesmu vārdi līdzi dziedāšanai, kas nav obligāta, bet vēlama. Programmā gan zināmas, gan mazāk pazīstamas latviešu tautasdziesmas, kā arī dziesmas, kuru noskaņa un gaišums rada tautasdziesmai līdzvērtīgu stāstu. Iedvesmas avoti – grāmatas “Spēka dziesmas”, kā arī dziesminieces Austras Pumpures pasaules skatījums un mīlestība uz latviešu tautasdziesmām.

“Šoreiz spēka dziesmas un domas veltīsim sev, saviem tuviniekiem un savai zemei, radot gaišu un visaptverošas mīlestības pilnu šo gadu,” norāda I.Sērdiene. “Ar pateicību dziedāsim par pagājušo un ar vieglumu un gaišumu par sagaidāmo. Kopā būšanā dziesmā gaidīts ir ikviens.”

Spēka dziesmu vakari notiek ar Liepājas Kultūras pārvaldes projektu konkursa atbalstu un tos reizi mēnesī rīko un vada I.Sērdiene. Ieeja bez maksas.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli