Trešdiena, 19. februāris Zane, Zuzanna

”Austras istabā” izskanēs dziesminieka Ilmāra Pumpura koncerts

”Austras istabā” izskanēs dziesminieka Ilmāra Pumpura koncerts
Foto: Publicitātes
17.09.2019 12:06

liepajniekiem.lv

Ceturtdien, 19.septembrī, pulksten 18 radošajā telpā ”Austras istaba” klausītāji aicināti uz dziesminieka Ilmāra Pumpura koncertu.

Lai arī lielākoties Ilmārs Pumpurs Latvijā pazīstams, pateicoties viņa aktīvajai darbībai folkloras jomā un plašajām zināšanām tradicionālajā mūzikā, viņam ir arī bagāts dziesminieka repertuārs.

Ilmārs ir viens no retajiem dziedošajiem Austrasbērniem, kuram patiesi ir radniecība ar leģendāro dziesminieci Austru Pumpuri.

Austras biedrības projektu vadītāja Inese Muižniece portālu lipajniekiem.lv informē, ka koncertā būs iespēja dzirdēt gan dziesminieka folk repertuāru (tai skaitā Imanta Kalniņa dziesmas), gan arī atmiņas par Austru Pumpuri. Stāstiem vijoties, skanēs arī latviešu tautasdziesmas.

Ilmārs Pumpurs ir tautas mūzikas speciālists, etnomuzikologs, muzikants, multiinstrumentālists: spēlē ģitāru, cītaras, cītarkokles, kontrabasu, mandolīnu, ermoņikas, cimboli un citus tautas instrumentus. Viņš muzicē apvienībās ”Hāgenskalna muzikanti” un ”Dandari”.

Arī ”Austras istabā” Ilmārs Pumpurs demonstrēs ne tikai ģitārspēli, bet ieskandinās arī vairākus tautas mūzikas instrumentus.

Radošajā telpā ”Austras istaba” turpinās dziesminieku koncertu cikls, kas stāsta par latviešu dziesminiekiem kā par būtisku Latvijas kultūras daļu. 

Ieeja koncertā par ziedojumiem radošajai telpai ”Austras istaba”, mākslas galerijas ”Romas dārzs” pagrabstāvā, Zivju ielā 3.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli