Pirmdiena, 27. janvāris Ildze, Ilze, Izolde

J.Čakstes laukumā koncertēs apvienība “Raxtu raxti”

J.Čakstes laukumā koncertēs apvienība “Raxtu raxti”
Foto: Publicitātes
23.07.2019 13:14

liepajniekiem.lv/ LETA

Piektdien, 26.jūlijā, pulksten 20 Jāņa Čakstes laukumā koncertēs mūzikas apvienība “Raxtu raxti”, informē Liepājas pilsētas Kultūras pārvaldes pārstāve Daira Bērtule.

“Raxtu Raxti” ir Latvijā un arī daudzviet pasaulē labi pazīstama latviešu mūsdienu tautas mūzikas apvienība, kurā apvienojušies vairāki grupas “Autobuss Debesīs” dalībnieki un Latvijā pazīstami etno mūziķi. Muzikālās apvienības daiļradē sadzīvo tradīciju spēks ar mūsdienīgiem muzikāliem eksperimentiem, profesionālu un enerģijas pilnu skatuves sniegumu.

Grupā muzicē pieredzes bagāti mūziķi: Kristīne Kalniņa, Marts Kristiāns Kalniņš, Kārlis Auzāns, Edgars Kārklis, Armands Treilihs un Artis Orubs.

Koncertā skanēs skaņdarbi no “Raxtu raxti” jaunākā albuma “Vēstījums rakstos”, kas tika sacerēts deju lielizrādei ar tādu pašu nosaukumu. Albuma dziesmu autori ir Auzāns, Kalniņš un Kārklis. Tostarp koncertā varēs dzirdēt arī Imanta Kalniņa kompozīcijas no trīs iepriekšējiem grupas albumiem ar tautas dziesmu un Latvijas dzejas klasiķu tekstiem.

Jāņa Čakstes laukuma kultūras programma noslēgsies 16.augustā ar dziesminieka Goran Gora koncertu.

Jau ziņots, ka Liepājas Kultūras pārvalde vasarā pilsētas iedzīvotājiem un viesiem jau tradicionāli piedāvā apmeklēt bezmaksas muzikālus brīvdabas koncertus, kas norisinās Jāņa Čakstes laukumā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)