Piektdiena, 24. janvāris Krišs, Eglons, Ksenija, Egle

Jauktais koris ”Laiks” aicina uz labdarības koncertu

Jauktais koris ”Laiks” aicina uz labdarības koncertu
Foto: Līga Evaldsone
11.12.2018 13:27

liepajniekiem.lv

Sestdien, 15. decembrī, pulksten 16 Liepājas baptistu Pāvila draudzes baznīcā jau trešo gadu norisināsies labdarības koncerts ”Tuvu, tuvu, tepat…”. Šī gada labdarības koncerta mērķis – atbalstīt cilvēkus, kas zaudē vai jau zaudējuši tuviniekus, sniedzot viņiem iespēju saņemt psiholoģisku palīdzību pie speciālistiem un terapeitiem, vēsta Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes ”Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs” sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja Iveta Štelmahere.

2016. gada nogalē Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris ”Laiks” aizsāka savu labdarības koncertu ideju. Tā radās, pamanot un aizdomājoties par to, ka ikvienam no mums līdzās ir cilvēki – kolēģi, draugi vai paziņas, kuru ikdiena nav viegla dažādu apstākļu dēļ. Ir situācijas, kur labdarības mērķis ne vienmēr ir lielas naudas summas, bet tieši uzmanība, cilvēcība un sirdssiltums kopā ar finansiālo atbalstu. Iepriekšējos divos labdarības koncertos tika atbalstītas ģimenes, kuru ikdienu ietekmē celiakija, kā arī tie vecāki, kuri audzina un lolo bērnus ar īpašām vajadzībām.

Diriģente Ilze Balode stāsta: ”Katru gadu izvirzot labdarības mērķi, apjautājam un izzinām mūsu tuvāko loku un vajadzības. Šogad līdz mums nonāca ļoti daudz patiesi skumju ziņu, tādēļ šajā reizē mēs ļoti vēlamies palīdzēt tiem sāpju un ciešanu plosītiem līdzcilvēkiem, kuri zaudē vai jau ir zaudējuši savus mīļos.”

Labdarības koncertā piedalīsies Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris ”Laiks” (diriģente Ilze Balode, kormeistare Laura Bluķe), PIKC ”Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola” zēnu koris (diriģente Ilze Balode) un kora klases audzēkņi, dziedātāja Laura Bluķe, čelliste un dziedātāja Tabita Balode, vijolniece Helēna Eglīte. komponists un pianists Jānis Strazds.

Programmā: Raimonda Paula, Imanta Kalniņa, Arvīda Žilinska, Jāņa Lūsēna, Jāņa Strazda un citu komponistu dziesmas.

Koncerta norises vietā varēs ziedot izvirzītajam labdarības mērķim.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)