Svētdiena, 26. janvāris Agneta, Agnis, Ansis

Latvijas Valsts robežsardze aicina uz svētku koncertu biedrības namā

Latvijas Valsts robežsardze aicina uz svētku koncertu biedrības namā
Foto: Latvijas Valsts robežsardze
22.10.2019 10:48

liepajniekiem.lv

Piektdien, 25. oktobrī, pulksten 18 Liepājas Latviešu biedrības namā izskanēs bezmaksas koncerts, kas tiek rīkots par godu Latvijas Valsts robežsardzes simtgadei. Koncertā uzstāsies Valsts robežsardzes koris kopā ar Jūras spēku orķestri. Īpašie viesi – brāļi Puncuļi, informē Latvijas Valsts robežsardzes pārstāve Kristīne Zeltiņa.

Latvijas Valsts robežsardzei šis ir ļoti zīmīgs gads – tiek svinēta robežsardzes simtgade. Tam par godu visa gada garumā notiek virkne daudzveidīgu pasākumu dažādās Latvijas vietās, norāda K.Zeltiņa. Viens no skanīgākajiem pasākumiem šī gada oktobrī ir Valsts robežsardzes kora koncerti vairākās Latvijas pilsētās. Koncertos Ventspilī un Liepājā Valsts robežsardzes koris koncertēs kopā ar Jūras spēku orķestri, savukārt Valmierā un Daugavpilī – ar Nacionālo bruņoto spēku orķestri.

Koncerta programmā ir iekļautas latviešu komponistu dziesmas par Latviju, dzimtenes mīlestību un patriotiskām vērtībām, pastāsta K.Zeltiņa. Kopā ar kori un orķestri uzstāsies brāļi Puncuļi, kā arī citi solisti.

Uz koncertu aicināts ikviens esošais un bijušais robežsargs, viņu ģimenes un ikviens, kurš dziļi sirdī glabā mīlestību uz savu Tēvzemi. 

Ieeja koncertā ir bezmaksas.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)