Otrdiena, 7. aprīlis Helmuts, Zina, Zinaīda

Liepājas jaunie dejotāji atved mājās divus pasaules kausus

Liepājas jaunie dejotāji atved mājās divus pasaules kausus
13.12.2012 11:20

Atslēgvārdi

Liepājas Bērnu un jaunatnes centra mūsdienu deju grupa ”Dzintari” Montas Sprūdes vadībā ar panākumiem atgriezušies no ”Pasaules deju nedēļas 2012” Polijas pilsētā Mikolajki, kas notika no 7. līdz 10 decembrim, informē domes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

 

”Dzintari” septiņu dejotāju sastāvā junioru grupā iekļuva pirmajā sešiniekā un sīvā konkurencē ar dejotājiem no Polijas, Ukrainas un Krievijas izcīnīja sesto vietu un godpilno  pasaules līmeņa kausu.

Pasaules deju nedēļā no Liepājas BJC piedalījās pavisam 40 dejotāji – arī deju studija ”Rotaļa” ( vadītāja Aina Apene) un Marinas Zuntneres vadītā aerobikas  studija, kura savā grupā ieguva septīto vietu un kausu.

Pasaules deju nedēļu jau 12. gadu organizē Polijas deju federācija sadarbībā ar Starptautisko deju organizāciju.
Šogad uz deju grīdas savu prasmi rādīja vairāk nekā 3000 dejotāju no 20 valstīm dažādos deju stilos. Konkurss notika vienlaicīgi uz piecām skatuvēm. Konkursu vērtēja kompetenta starptautiskā žūrija.

Pavisam no Latvijas deju nedēļā Polijā piedalījās trīs kolektīvi – Liepājas BJC, Liepājas deju grupa ”Ekstra” un dejotāji no Jelgavas.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli