Otrdiena, 25. februāris Alma, Annemarija

Sirdssiltas dāvanas Senioru Ziemassvētku tirdziņā

Sirdssiltas dāvanas Senioru Ziemassvētku tirdziņā
11.12.2019 11:34

TN ”Kurzeme”

Sestdien, 14. decembrī, no plkst. 11.00 līdz 17.00 Liepājas tirdzniecības nama ”Kurzeme” 1. stāvā notiks Senioru Ziemassvētku tirdzinš, kurā gan Liepājas, gan rajona seniori piedāvās savus mājražojumus un amatniecības izstrādājumus. Šajā svētku laikā, kad cenšamies vairāk atvērt sirdis un darīt labus darbus, šī ir lieliska iespēja, kā mēs varam atbalstīt cilvēkus sev līdzās.

Iegādājoties kādu no šīm pašdarinātajām dāvanām, tiks iepriecināti daudzi. Prieks būs gan dāvanu saņēmējam, gan senioriem kuri ir darinājuši šīs lietas, gūstot papildu materiālo atbalstu un gandarījumu, ka viņu darinājumi sildīs līdzcilvēku sirdis.

Tirdziņa apmeklētāji savā dāvanu maisā varēs ielikt krāšņas sveces, košus adījumus un tamborējumus, filca darinājumus, spēcīgākās Latvijas čības, daudzveidīgus pinumus, filca, keramikas un dzintara izstrādājumus, kā arī tādus gardumus kā kazas sieru, medu, Latvijas pļavās vāktas zāļu tējas.

Seniora tirdziņā piedalīsies Liepājas Diakonijas centrs, Liepājas Neredzīgo biedrība, biedrība ”Durbes novada seniori”, Liepājas pensionāru dienas centrs ”Jaunliepājas dzirkstele”, meistarīgas amatnieces no Liepājas Amatnieku nama, Priekules Čībiņvecis u.c.

Lai visiem silti un gaiši svētki!

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli