Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Aicina iepazīt Kurzemes bezceļus

Aicina iepazīt Kurzemes bezceļus
Foto: 4x4centrs.lv
08.04.2016 07:06

"Kurzemes Vārds"

Šās nedēļas nogalē, 9. un 10. aprīlī, Skrundas un Embūtes apkārtnē visus apvidus auto īpašniekus aicina piedalīties Latvijā lielākajā pavasara bezceļu braukšanas pasākumā “Tebras ekspedīcija”. 

“4×4 centrs” valdes priekšsēdētājs Edvīns Bauers ziņo, ka piedzīvojumu brauciens notiks pa Skrundas un Embūtes apkārtnes mālainajiem ceļiem. Pasākuma galvenā ideja ir paralēli kontrolpunktu meklēšanai piedāvāt iespēju izbaudīt daļu no Kurzemes visā tās krāšņumā, ar daudzveidīgām vietām un tikpat daudzveidīgiem ceļiem un bezceļiem.

Kontrolpunkti tiks izvietoti samērā grūti pieejamās vietās. E. Bauers stāsta, ka dažādu objektu meklēšana ar GPS palīdzību viņa rīkoto pasākumu dalībniekiem ir jau pazīstama, savukārt ideja par tādiem kontrolpunktiem, kuri sasniedzami tikai ar apvidus auto, gan Latvijā ir jaunums.

Ekspedīcijas dalībniekiem būs iespēja izvēlēties vienu no trijām piedāvātajām kategorijām atkarībā no sava noskaņojuma un automašīnas sagatavotības līmeņa.

Dalībnieku pulcēšanās – sestdien pulksten 8.30 Liepājas–Rīgas šosejas malā pie krodziņa “Rančo”, kas atrodas ceļa posmā starp Rudbāržiem un Skrundu.

Papildu informācija par “Tebras ekspedīciju 2016” pieejama mājaslapā www.4x4centrs.lv vai sazinoties ar E. Baueru pa tālruni 29424541. Turpat iespējams arī pieteikties.   

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli