Piektdiena, 28. februāris Skaidrīte, Justs, Skaidra

Amatierteātri sacentīsies skatē

Amatierteātri sacentīsies skatē
Foto: Publicitātes
06.12.2018 07:02

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Liepājas apriņķa amatierteātri savu jaunāko sniegumu rādīs pirmās pakāpes skatē sestdien, 8. decembrī, Pāvilostas kultūras namā, pastāstīja Pāvilostas pilsētas amatierteātra režisore Marita Horna. Žūrija dienas garumā vērtēs sešas izrādes, un, protams, uz tām gaidīti ir skatītāji.

“No teātru snieguma atkarīgs, kuri izcīnīs tiesības nākamgad februārī piedalīties amatierteātru reģionālajā skatē Ventspilī,” teica M. Horna. Izrādes vērtēs aktrise un Liepājas Tautas teātra režisore Ināra Kalnarāja un Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Jauniešu teātra studijas režisors Juris Ločmelis.

Jau pulksten 9 izrāžu parādi sāks mājinieki, Pāvilostas pilsētas amatierteātris ar R. Blaumaņa “Trīnes grēkiem”. Turpinājumā uz skatuves kāps Kalvenes pagasta amatierteātris “Nebēda” ar A. Niedzviedža lugas “Dūdene zin” iestudējumu, Nīcas teātris ar Ž. Anuija lugu “Orķestris”, Vaiņodes amatierteātris “Kuratieši” ar A. Niedzviedža komēdiju “Meklēju omi… opim”. Durbes amatierteātris “Dīvatrons” piedalīsies ar E. Untuļa lugu “Dzimumzīme degungalā”, bet skati noslēgs Vērgales amatierteātris ar I. Ceriņas lugu “Klases salidojums”.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli