Piektdiena, 21. februāris Eleonora, Ariadne

Bērnudārza ēku Embūtē nevajag nevienam

Bērnudārza ēku Embūtē nevajag nevienam
Foto: Egons Zīverts
30.04.2019 07:01

"Kurzemes Vārds"

Par Vaiņodes novada pašvaldībai piederošās kādreizējā bērnudārza ēkas Embūtē izmantošanu neviens nav izrādījis interesi, pastāstīja pašvaldības izpilddirektors Normunds Pāvils. Telpas ir tukšas jau vairāk nekā 20 gadus. Dome mainījusi to lietošanas mērķi no izglītības iestādes uz noliktavu un aicināja izteikt priekšlikumus tās izmantošanai.

N. Pāvils pastāstīja, ka daļu īpašuma izmanto Embūtes pagasta pārvalde: “Lielākā daļa ir tukša. No pieciem korpusiem vienā ir noliktava.” Izpilddirektors izteicās, ka pašvaldības noteiktā minimālā nomas maksa varbūt esot pārāk augsta. Ja to samazinātu, iespējams, būtu gribētāji ēku izmantot. “Labāk, lai nomā par mazāku maksu, nekā vispār stāv tukša.”

Vaiņodes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Oļegs Jurjevs apstiprināja, ka neviens neesot atsaucies pašvaldības aicinājumam piedāvāt idejas, ko darīt ar bijušo bērnudārzu. Nomas maksas pārskatīšanu viņš neuzskatot par lietderīgu. “Arī nomāt neviens tur negrib, nekādu ideju nav. Agrāk ir bijušas īslaicīgas nomas – zemnieks tur diedzēja kartupeļus, uzglabāja graudus, bet arī ir atrasti citi risinājumi. Līdz ar to viss paliks, kā ir, bērnudārzs stāvēs, kā stāv simtiem ēku visā Latvijā,” teica O. Jurjevs.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli