Sestdiena, 25. janvāris Sigurds, Zigurds, Sigvards

Dod priekšroku vietējiem

Dod priekšroku vietējiem
Foto: pavilosta.lv
07.11.2017 07:01

"Kurzemes Vārds"

Pāvilostas Tūrisma informācijas centrā par konsultanti strādās Anta Podziņa, nolēma pretendentu atlases komisija. Tikmēr jau trešo reizi izsludināts konkurss uz iepirkumu speciālista vietu domē.

“Kurzemes Vārds” jau rakstījis, ka pašreizējā Tūrisma informācijas centra vadītāja dodas dekrēta atvaļinājumā. Viņas vietu uz laiku ieņems konsultante Anta Lībiete. Līdz ar to bija nepieciešams meklēt jaunu darbinieku viņas vietā.

Konkurss noslēdzās pagājušajā nedēļā. Pavisam pieteicās četri pretendenti. “Trīs ir braucēji, mēs dodam priekšroku vietējiem,” izvēli pamato Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons. Lai gan A. Podziņai nav pieredzes tūrisma darbā – līdz šim viņa strādājusi par pārdevēju zivju veikalā un degvielas uzpildes stacijā, viņš uzskata, ka pāvilostniece ar jaunajiem pienākumiem tiks galā. “Vēl jau laiks līdz vasarai visu kārtīgi apgūt.” Jaunā Tūrisma informācijas centra konsultante sāks strādāt šonedēļ – 9. novembrī.

Tikmēr jau trešo reizi izsludināts konkurss uz iepirkumu speciālista vietu domē. Iepriekš šo darbu darīja Dace Zaļkalne, taču viņa nolēmusi pensionēties, informē U. Kristapsons. Līdzšinējie divi izsludinātie konkursi uz vakanci noslēgušies bez rezultāta. “Vienam pretendentam trūka nepieciešamo zināšanu, divi bija no Priekules – alga nav tik liela, lai atmaksātos izbraukāt,” viņš paskaidro. Šobrīd amata pienākumi tiek sadalīti dažādiem darbiniekiem.

Tagad interesenti vakancei var pieteikties līdz šās nedēļas beigām – 10. novembra pulksten 14. Speciālists tiek meklēts uz nepilna laika piecu dienu darba nedēļu. No kandidātiem tiek sagaidīta augstākā izglītība, datorprasmes labā lietotāja līmenī, kā arī teicamas saziņas prasmes un darbam nepieciešamo normatīvo aktu pārzināšana. “Meklējam cilvēku, kas savu darbu varēs veikt no sākuma līdz beigām, precīzi un atbilstoši prasībām,” piebilst pašvaldības kancelejas vadītāja Arita Mūrniece. Sīkāka informācija par vakanci meklējama domes interneta vietnē pavilosta.lv.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)