Grobiņas sportisti sumināti par labiem panākumiem

Grobiņas novada labākie sportisti pašvaldības apbalvojumus šogad nevarēja saņemt sporta laureātu sarīkojumā. Viņus apsveica individuāli, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus.

Kristīne Egle starptautiskās sacensībās Polijā izcīnīja 1. vietu 120 cm augstu šķēršļu pārvarēšanā. (Foto: no Latvijas Jātnieku federācijas oficiālā Facebook konta)
09.03.2021 06:00

Linda Kilevica

Balvas saņēma sportisti, kuri pagājušajā gadā izcīnījuši godalgotas vietas Latvijas čempionātos, bijuši labāko sešniekā Baltijas mērogā un piedalījušies Eiropas un pasaules mēroga sporta sacensībās.

Tradicionāli sevi labi parādījuši Grobiņas novada loku šāvēji.

Modris Burkevics Latvijas atklātajā čempionātā ieguva 2.vietu individuāli un komandu cīņā. Jānis Bogdans šajās sacensībās izcīnīja 3. un 2.vietu komandu cīņā un 3.vietu Latvijas apvidus loka šaušanā. Pāvels Popovs uzvarēja Baltijas valstu atklātajā čempionātā un Latvijas atklātajā čempionātā brīvdabā, kā arī izcīnīja 2.vietu Latvijas atklātajā čempionātā telpās un Latvijas apvidus loka šaušanā. Estere Ukstiņa kāpa uz augstākā goda pjedestāla Baltijas valstu atklātajā čempionātā, Baltijas atklātajā čempionātā telpās un Latvijas atklātajā čempionātā telpās un izcīnīja 2.vietu Latvijas apvidus loka šaušanā, bet trešo – sacensībās “Seeburgas Stops 2020”.

Tāpat līderu topu neatstāj Grobiņas tehnisko sporta veidu pārstāvji.

Latvijas čempionātā moto triālā A grupā Kristers Einass ieguva 1.vietu, bet Niks Alksnis – otro. Autosportists Aivars Galbāliņš uzvarēja Latvijas Auto federācijas kausa izcīņā.

Uldim Freibergam ir 3.vieta motokrosā Latvijas čempionātā MX 125 klasē.

Reinis Mārtiņš Miķelsons Latvijas čempionātā minigolfā ieguvis 1. vietu.

Lieliski startējusi jātniece Kristīne Egle. Viņas kontā ir uzvaras un godalgotas vietas šķēršļu pārvarēšanā Latvijas ziemas čempionātā, Pasaules kausa posmos Latvijā un Igaunijā, Lietuvas čempionātā un CSI1 sacensībās Polijā. Latvijas labāko jātnieku konkursā viņa jau ceturto gadu pēc kārtas saglabā 1.vietu tautas klasē.

Peldētāja Zane Embrekte izcīnījusi pirmo un divas trešās vietas Latvijas čempionātā, kā arī 1. un 2.vietu Baltijas valstu čempionātā.

Baltijas kausa izcīņā nūjošanā pie uzvarām tikuši Benita Ločmele un Imants Ločmelis.

Karogu nenolaiž Grobiņas sporta veterāni. Mārai Plaudei ir 3.vieta Latvijas kausa izcīņā orientēšanās sportā.

Labi veicies velosportistiem: Nikolajs Pušņickis Latvijas čempionātā ieguvis 3.vietu individuālajā braucienā un 2.vietu grupas braucienā, kā arī 3.vietu sporta veterānu sporta spēlēs, Mārtiņam Zalonskim 2.vieta individuālajā braucienā sporta veterānu sporta spēlēs, Aivars Krūčis uzvarējis individuālajā braucienā Latvijas čempionātā, bijis trešais grupas braucienā, kā arī sporta veterānu sporta spēlē ieguvis 1.vietu individuālajā braucienā un 3.vietu krosā, bet Zigurds Jureckis uzvarējis individuālajā braucienā Latvijas čempionātā un izcīnījis 3.vietu krosā sporta veterānu sporta spēlēs.

Grobiņas futbola komanda sumināta par 3.vietu Latvijas čempionātā 1.līgā.