Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Koncerts ar Mārtiņa Freimaņa klātbūtni

Koncerts ar Mārtiņa Freimaņa klātbūtni
13.11.2012 07:02

“Mēs esam ļoti priecīgi, ka atsaucība bija tik liela, tas tikai deva pārliecību, ka Aizpute ir īstā vieta un Mārtiņdiena īstais laiks,” pēc Mārtiņdienas pasākumiem Aizputē saka “Mārtiņa Freimaņa fonda” pārstāve Maija Kalniņa.

Jau otro gadu pēc kārtas 10. novembris Aizputē ir vēl īpašāka diena nekā citkārt. Svinot Mārtiņa Freimaņa vārdadienu, tur pulcējās viņa draugi un atbalstītāji. Pēcpusdienā pie mūziķa pieminekļa Aizputes kapsētā tika iedegtas simtiem svecīšu, bet vakarā Mārtiņa draugi uzstājās viņa labāko dziesmu koncertā.

“Atmosfēra bija ļoti laba,” saka Aizputes Kultūras nama vadītāja Indra Bērica. Kultūras nams šajā vakarā pieredzējis neparasti lielu apmeklētāju pieplūdumu, viņa uzsver. Uz jautājumu, cik cilvēku apmeklēja Mārtiņdienas koncertu, viņa atbild: “Uzreiz grūti pateikt precīzi, bet, zinot, ka bija pilnas abas zāles un vēl balkons, varētu būt, ka aptuveni septiņsimt.” Tā kā visiem sanākušajiem nav pieticis vietas lielajā teātra zālē, kur norisinājās koncerts, Kultūras namā otrajā zālē novietots lielais ekrāns, kurā varēja vērot tā tiešo translāciju.

Lielākoties koncertu apmeklējuši jaunieši, tomēr skatītāju rindās varēts manīt visdažādāko paaudžu ļaudis.

Plašāk lasiet laikraksta “Kurzemes Vārds” 13. novembra numurā.


#kvards-20121113-06#

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli