Pirmdiena, 24. februāris Diāna, Dina, Dins

Ministrs sestdienu pavada Pāvilostā

Ministrs sestdienu pavada Pāvilostā
Foto: Egons Zīverts
16.08.2017 07:00

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Nākamajā dienā pēc viesošanās Grobiņā satiksmes ministrs Uldis Augulis apmeklēja arī Pāvilostu, vēsta viņa padomniece komunikācijas jautājumos Liene Užule.

Ministrs mazpilsētā viesojās sestdien. Viņš apmeklēja Pāvilostas ostu, lai iepazītos ar mola rekonstrukciju un pagarināšanu. Jau rakstīts, ka tam piesaistītas Lauku atbalsta dienesta finanses teju trīs miljonu apmērā. L. Užule atzīmē, ka paralēli tam ostā šobrīd realizē vairākus infrastruktūras attīstības projektus, piemēram, “Interreg SmartPorts”, kurā piedalās 14 ostas no četrām valstīm, un “Est-Lat 55” sadarbībā ar Igaunijas mazo ostu tīklu. U. Augulis esot bijis gandarīts par redzēto un paudis prieku, ka arī tik mazām ostām ir tik lieli plāni un stratēģisks nākotnes redzējums.

Ostā netiek pārkrautas kravas, bet tajā aktīvi darbojas piekrastes zvejniecības flote ar mūsdienīgu krasta infrastruktūru. Tajā izveidota Eiropas līmeņa viesjahtu servisa infrastruktūra, un gadā tiek uzņemtas ap trīssimt viesjahtu. Projekta “SmartPorts” ekspertu vērtējumā Pāvilostas osta ir atzīta par Latvijas labāko jahtu ostu.  

Ministrs augstu novērtējis arī valsts robežapsardzes posteņa darbību Pāvilostas ostā, kur papildus tiešajiem pienākumiem robežsargi nodrošina arī cilvēku operatīvās glābšanas funkcijas jūrā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli